Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

A jak u was po mianserynie z pamięcią i koncentracją? Jakieś uszczerbki czy może odwrotnie, pamięć się polepszyła?

 

 

U mnie pamiec sie pogorszyla, nie wiem czy to przez mianseryne ale mam tak ze np nie pamietam co robilem wczoraj. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę 90mg i kiepsko śpię,niby mnie powala,chcę mi się bardzo spać i aż ma mowę nie wyraźną, a i tak kiepsko śpię,lekko i z 6-7 godz

a po 60 w ogóle nie mogę zasnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzięłam wczoraj 120 zamiast 90 bo nie mogłam spać i dalej nie mogłam spać a rano byłam cała opuchnięta,nawet na wadze było więcej niż kiedy ta opuchlizna zeszła :?

chrzanie...dziś biorę 30 najwyżej nie będę tydz spać ale po lerivonie nie panuje nad apetytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore 15mg czasem 20 a jem non stop od dwoch miesiecy odkada zaczelam brac przytylam 5kg i wciaz jem .Kupuje sobie juz sucharki,owoce zeby przegryzac jak mnie napadnie glod ale to nic wciaz czuje ze puchne .Wiec jakie mam wyjscie albo rzucic lerivon albo dalej tyc lykajac tabsy.Jak wzielas taka dawke niezamulilo cie?ja bym sie bala ze mi serce stanie od takiej dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest dziwne ze jak sie zwikeszy dawke to mimo to sie nie spi,moim zdaniem powinno zwalic z nog od razu.Wiem jedno ze cos trzeba z tym tyciem zrobic bo powoli sie juz w zadne spodnie nie mieszcze a niechce wiedziec co bedzie dalej...na silownie ani basen niemam zabardzo czasu zostaje dieta ktora i tak niepomaga :( myslalas aby calkowicie odstawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest dziwne ze jak sie zwikeszy dawke to mimo to sie nie spi,moim zdaniem powinno zwalic z nog od razu.Wiem jedno ze cos trzeba z tym tyciem zrobic bo powoli sie juz w zadne spodnie nie mieszcze a niechce wiedziec co bedzie dalej...na silownie ani basen niemam zabardzo czasu zostaje dieta ktora i tak niepomaga :( myslalas aby calkowicie odstawic?

 

Bez sportu nie wyjdziesz z nerwicy. Serio. Zacznij jeździć na łyżwach lub ponurkuj na basenie. Zobaczysz, że jest to sporym zbawieniem dla mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Lerivonie nie musi się przybierać na wadze, wystarczy się nie objadać i uprawiać jakiś sport. Schudłam biorąc ten lek do 47 kg, wiec jeśli stosuje się odpowiednią dietę, nie ma z dodatkowymi kilogramami problemu. Nie tyje się od leków tylko od jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem apetytu to największy miałam przy mirtazapinie i olanzapinie. Natomiast na kombinacji klomipramina-mianseryna, obie w dużych dawkach, a wiec teoretycznie apetyt ogromny, odchudziłam się z powodzeniem. Czułam się świetnie i miałam dużą motywacje, wiec ćwiczyłam i trzymałam dietę. Jeśli leki są dobrze dobrane, to silnej woli i energii jest dosyć, aby coś zmienić w życiu na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klomipramina ma silne działanie serotoninowe. A leki serotoninowe w dużych dawkach mają działanie zmniejszające apetyt. Dlatego połączenie mianseryny z ssri lub klomipraminą się w tym względzie równoważy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×