Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

ja dopiero 2 miesiace ,ale odstawiam na soboty bo wtedy pije.Znajomym niechce sie tlumaczyc ze biore takie leki bo ludzie roznie reaguja wiec pije zeby nikt niezadawal mi pytan czemu niepije.Ilesz tez mozna sie tlumaczyc ze sie biore niby antybiotyki itp.

 

Pogrążasz się jeszcze bardziej. Mówię z autopsji. Przerywanie leków tylko dlatego, żeby się napić, to najgorsza z możliwych rzeczy (tym bardziej, że jeden dzień odstawiania nie wyczyści Tobie krwi "pod picie")...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze/brał ktos Mianse razem z Citalopramem ? Były jakieś problemy?

Ja brałem, z Citalem lepiej się wstawało. Na samym mięsku ciężko się ogarnąć pół następnego dnia.

Generalnie raczej dobre połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na 6 leków, które mają działanie długofalowe to jest 4 trafiony. Wenlafaksyna -super, Anafranil -super, Paroksetyna -super, Lerivon - super, Sertralinia - dostateczny z minusem, Wellbutrin - mierny. Ogólnie mam to szczęście w nieszczęściu, że leki dobrze toleruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kasiu nie mam chwilowo zdania. Zastanawiam się cały czas. Przy pobudzeniu psycho-ruchowym lepiej funkcjonuję pod pewnymi względami. Jestem zorganizowana, robię plany i je wykonuję, lepiej mi się myśli. Obowiązki domowe nie sprawiają problemu- wszystko lśni. Sprzątam, gotuje, piekę- troszczę się o potrzeby innych. Ale mam problemy ze skupieniem uwagi, trudno mi czytać lub oglądać telewizje. Ciężko się odprężyć, wypocząć, zrobić coś tylko dla swojej przyjemności. Chodzę wtedy jak nakręcona.

 

Po bupropionie jestem w pewnym sensie bardziej sobą, ale niezbyt mi się to podoba. Pojawiła się znowu prokrastynacja i niechęć do obowiązków. Paradoksalnie psychicznie czuje się z tym lepiej, ale bałagan mi znowu nie przeszkadza i serfuję w necie zamiast sprzątać i robić dziecku obiad :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile organizm potrzebuje czasu aby wydalic calkowicie lerivon?

Wszystko zależy ile czasu bierzesz, po dłuższym czasie to i nawet tydzień czy dwa, żeby "wyzerować" krew.

Okres półtrwania mianseryny - 17h (czyli czas, w którym stężenie leku we krwi, surowicy lub osoczu zmniejszy się do połowy wartości początkowej, po zakończeniu fazy wchłaniania i dystrybucji) . I to w przypadku, gdy bierzesz jednorazowo, a nie gdy krew jest solidnie nasycona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×