Skocz do zawartości
Nerwica.com

johimbina HCL


Gość Marek77

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obciazania serca ? Jakas dobra l-karnityna moze z jakimis dodatkami + 5 razy w tygodniu 40-60 minut aeroby w zakresie tetna 130-150 (nie wiecej). Plus dieta standard chleb i ryz brazowy, chude mieso bez panierek, zero slodyczy i alkoholu itp itd i mozna sie w 3 miesiace zrobic elegancko.

 

Ewentualnie mozesz zapodac jakies termogeniki, ale przy leczeniu Paro nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnie pobudza? Brzmi idealnie dla studentów. A próbowałeś w mniejszych dawkach? Ma działanie lękorodne?

 

-- 28 kwi 2011, 11:25 --

 

Marek77, nie wiesz czy można to łączyć z TLPD?

 

-- 28 kwi 2011, 11:28 --

 

Chodzi mi głownie o to:

 

Klomipramina blokuje również receptory muskarynowe, histaminowe oraz receptory α.
Johimbina jest antagonistą presynaptycznych receptorów α-2 adrenergicznych.

 

-- 28 kwi 2011, 11:33 --

 

Clomipramine

As well as an antagonist/inverse agonist at the following receptors:

# α1-adrenergic receptor (Ki = 3.2 nM)

# α2-adrenergic receptor (Ki = 525 nM)

Czym może skutkować mocne zablokowanie receptorów alfa zarówno przez johimbinę i Anafranil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wątku jest wzmianka na temat johimbina HCL

POnoc jest to lek wspom. odchudzanie, ale ma tez właściwosci jako antydepresant.

Cz\y ktos z was go brał? Jest napisane ze przy lekach uspak. nie wolno go brac?

Jesli ktos z was moze podzielic sie wszelaką inf.- bardzo prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam przy Anafranilu. Nic mi się nie stało, ale możliwe, że z innymi lekami może mieć interakcje. Oficjalnych danych na ten temat nie znalazłam.

 

Jakby Marek77, Miko84 albo Adamo mogli zerknąć na moje ostatnie pytanie w tym temacie post475562.html?hilit=johimbina#p475562

to byłabym wdzięczna. Chodzi o receptory alfa. Chciałabym wiedzieć czy johimbina koliduje z Anafranilem.

 

betii, próbowałam dawkę 2,5mg, a potem 5mg. Lekko pobudza, dodaje energii. Marek77 pisał, że 5mg pobudza go silniej niż kawa, ale mnie aż tak nie trzepnęło. Możliwe, że Anafranil, który biorę jakoś ogranicza działanie johimbiny. Chętnie spróbowałabym większą dawkę, ale czekam na wizytę u psychiatry, żeby spytać czy w ogóle mogę te rzeczy ze sobą łączyć. Ach i biorę to na podniesienie libido, a nie na odchudzanie, ale czytałam gdzieś, że faktycznie wspomaga zrzucanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ang. Wikipedii na kobiety też działa. I nie chodziło mi o naukę, ale o to pytanie a propos interakcji. Anafranil i johimbina są antagonistami receptorów alfa i nie wiem jak to się przekłada na rzeczywistość. Wzmagają swoje działanie? Osłabiają się nawzajem? Czy może są dla siebie neutralne? I czy mieszanie tych dwóch rzeczy niesie za sobą złe skutki zdrowotne?

 

Yohimbine has also been used for the treatment of sexual side effects caused by some antidepressants (SSRIs), female hyposexual disorder, as a blood pressure boosting agent in autonomic failure, xerostomia, and as a probe for noradrenergic activity.

http://en.wikipedia.org/wiki/Yohimbine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ang. Wikipedii na kobiety też działa.

No to bierzesz, więc na Ciebie działa?

 

Anafranil i johimbina są antagonistami receptorów alfa

Yohimbina działa obwodowo, a anafranil ośrodkowo, tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam PrimaForce. Czarny, plastikowy słoiczek z czerwoną etykietą. Widocznie na mnie słabiej działa. Poczekam z ewentualnymi eksperymentami aż odwiedzę psychiatrę. Mam nadzieję, że będzie wiedział czy można te specyfiki mieszać, bo to...

przeczytałem ze połączenie johimbiny i modafinilu jest niebezpieczne dla życia

...mnie poraziło. :shock:

 

Jakoś tak naiwnie sądziłam, że skoro johimbina jest sprzedawana w formie suplementu to nie wchodzi w poważniejsze interakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość zwyciężyła. Wzięłam dawkę 7,5mg o 15:40 i od 17:00 drżą mi ręce, nogi, szyja. Dłonie są w takim stanie, że nie mogę trzymać pełnej szklanki, bo rozlewam. Libido dalej zerowe, tętno się zwiększyło i non-stop czuję niepokój. Nie polecam łączenia z antydepresantami - głupota. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×