Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, umiem wiele przyjąć, ale sama widzisz ze wielu z forumowiczów jest nastawiona do mnie anty. Chciałaś mi coś pokazać, ale w sposób ironiczny, czyli masz mnie za głupiego człowieka, zamiast zrobić to życzliwie ;). Fakt że czasem mnie agresja ponosi, no ale cóż nikt nie jest idealny. Nie chce atakować, nawet jeśli czasem to robie, ale z reguły w obronie przed atakami innych, nawet jeśli sa ironiczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o kisielu jeszcze rozmawiacie? :P
uwierz mi jak bys mnie w kisielu zobaczył ..nigdy byś się nie otrząsnęła .

i zmieniła byś orientacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie była byś już nigdy taka sama :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, w bardzo ładny sposób sprowadziłeś do wspólnego mianownika rasizm z stosunkami interpersonalnymi .

Aż dech zapiera ... jak tu się dziwić ,że na świecie dzieją się takie rzeczy jak czystki etniczne . Skoro ludzie robią ze wszystkiego .

Jaskrawo widoczna różnice której nic nie zatrze i zwalają własna ignorancje na poprawność polityczna ...która tak na marginesie dotyczy życia publicznego .

 

Z tego co napisałeś wnioskuje ze wolisz mieć w otoczeniu nawet debili byle w twoim kolorze ... a opcja otoczenia się ludźmi kolorowymi a za to światłymi doprowadza Twój aryjski organizm do torsji ?

 

 

TAAAAAAAAAK słuszna uwaga ...jak ktoś się rożni wizualnie to juz inny ...ja Pi**** czy wy sobie zdajecie sprawę ,że w waszych głowach jest rasizm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litrmaślanki masz jakiś zły dzień czy o co ci chodzi człowieku?jakim cudem wywnioskowałeś że jestem,rasista,aryjcyk i lubie towarzystwo białych debili?

masz tu rasizm:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasizm

a tu rasy człowieka:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_cz%C5%82owieka

widziszróżnice między twierdzenem ze istnieją rasy człowieka a tym że jedna rasa jest gorsza od drugiej i należy ja tępić?

bez urazy ale masz chyba jakies kompleksy stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, no przykro mi , jeżeli dla Ciebie są istotniejsze cechy zewnętrzne niż mądrość . To jak mam to rozumieć jak nie w sposób jednoznaczny?

 

[Dodane po edycji:]

 

tylko że dla jednych ta sama osoba będzie mądry a dla innych głupi :bezradny:

.natomiast istnienie ras to akurat fakt i poprawność polityczna tego nie zmieni;P

 

Na prawde tego nie widzisz ? Użyłeś sloganu nazistowskiego .

 

[Dodane po edycji:]

 

bez urazy ale masz chyba jakies kompleksy stary

Używaj w przelewanych na forum myślach logiki ...gdybym nie miał kompleksów i problemów nie byłoby mnie tu i Ciebie pewnie też .

Wiec po co pisać że masło jest maślane ..skoro to niezgrabny kolokwializm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu źle zrozumiałeś bukę:

 

nie dzielimy ludzi na czarnych i białych ...tylko na mądrych i głupich ...bo podział na rasy ,kolory itd to przestępstwo

 

Owszem, dzielimy. Tak jak i na rudych i blond, wysokich i niskich. Co nie znaczy, że któraś z tych grup jest lepsza od innej. Podział na rasy jest FAKTEM, bo nie jesteśmy jednakowego koloru. PRZESTĘPSTWEM jest rasizm.

 

buka, no przykro mi , jeżeli dla Ciebie są istotniejsze cechy zewnętrzne niż mądrość .

 

Nigdzie tak nie napisał.

 

Nie ma co się unosić ani kłócić, bo tak naprawdę nie macie o co - żaden z Was nie jest rasistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzielimy ludzi na czarnych i białych ...tylko na mądrych i głupich ...bo podział na rasy ,kolory itd to przestępstwo

 

A to dobre :lol: , czyli jestem przestępcom i zbrodniarzem bo dostrzegam różnicę między murzynem, a azjatom, aryjczykiem, czy latynosem, albo słowianinem. Dostrzegam również różnicę między ateistom, a osobom w cos wierzącą. Więc to nie prawda ze jesteśmy tacy sami rózni nas kolor skóry, kultura, religia, poziom sprawności fizycznej, intelektualnej. Różnimy sie sylwetką jedni są chudzi inni grubi. I co wedle tego tekstu powyżej mamy udawać że nie ma koloru skóry innych podziałów :lol:

I skoro dostrzegam różnice u innych ludzi to nie oznacza ze zaraz muszę być rasistom 8)

Jestem po prostu realistom!!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzielimy ludzi na czarnych i białych ...tylko na mądrych i głupich ...bo podział na rasy ,kolory itd to przestępstwo .

 

haha tekst miesiaca, to co mam mowic ze czarny jest bialy bo to przestepstrwo, znam kilku murzynow ktorzy smieja sie z takich pierdol, oni moga mi powiedziec white ass, a my nie mozemy mowic czarny, jezeli ktoregos to obraza to znaczy ze on sam jest rasista bo to on uznaje nazwanie go czarnym za obraze.

tak to juz jest ze ludzie dziela sie na rasy i glownie trzymaja sie w obrebie swojej, poza tym jedna nie przepada za druga, ale dopoki nikt nie przesadza to mozna spokojnie zyc w tym samym swiecie, a czasem pojedyncze przypadki moga sie zaprzyjaznic, ale sa roznice w mentalnosci, sa roznice w wygladzie i tak to juz jest. a nie nazywanie rzeczy po imieniu bo ktos moze nam zarzucic rasizm to jakis kolejny pojebany wymysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, nie masz wyjąc wiecej z kontekstu i skomentowac .

 

Jeżeli nie widzicie różnicy miedzy cechami rasowymi i tym czy ktoś jest głupi czy mądry . To należny wam współczuć .( pisząc należy nie mam na myśli ze wam współczuję)

Co do hasła ,że dla jednego -głupi jest głupi a dla innego mądry -. Całkowicie się zgadzam ...właśnie dla tego istnieje takie pojęcia społeczne jak patologia ,środowisko( kupiecki,akademicki,businessowe) stąd ta różnica w ocenie każdy człowiek uznaje ,że ktoś reprezentujący podobne cechy do niego samego jest ok ...tak wiec głupki ..przyciągają głupków a mądrzy ludzie mądrych .

Wracam do rasy i koloru skóry .

 

Zabawne ,że cechy tak oczywiste i niezmienne sa dla niektórych priorytetowe .

Zapraszam do wyrywania zdań z kontekstu i omawiania ich .

 

miło ,że wszyscy ustosunkowali się do jednej wypowiedzi a nikt nie odpowiedział na później zadane pytanie ,to tez świadczy o o chęci rozmowy a nie wywołania kolejnej awantury ...PRAWDA?

 

[Dodane po edycji:]

 

nerwicaman, Przeczytałeś chodziarz o co chodzi ?

W razie co powtarzam .

Nie dzielimy ludzi ze względu na kolory na białych i kolorowych tylko na mądrych i głupich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak pisze a masz inne pomysły ?

Wiesz ludzie myślący wiedza o tym ,że jeżeli jedyne dostrzegalna różnica miedzy ludźmi to rasa -to nazywa się to rasizm .

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, Potrafisz wytłumaczyć dlaczego czytając Twoje wypowiedzi ..odnoszę wrażenie ,że dyskutuje z 7 latkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, Potrafisz wytłumaczyć dlaczego czytając Twoje wypowiedzi ..odnoszę wrażenie ,że dyskutuje z 7 latkiem ?

 

 

LitrMaślanki, potrafię.

Po prostu jesteś skończonym ignorantem, w dodatku z jakimiś zaburzeniami ( zresztą jak my wszyscy, tutaj na tym forum), który ma sie za kogoś kim w rzeczywistości nie jest.

Uważasz sie za takiego mądrego i za tak wielki naukowy autorytet, że nie dopuszczasz innego toku rozumowania z tond twoje złudne wrażenie że rozmawiasz z 7- latkiem.

Skoro jesteś taki mądry to na pewno wykładasz gdzieś na jakiejś uczelni wyższej, a w chwilach wolnych przesiadujesz na forum i dokształcasz sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps nie obrażam tylko przedstawiam fakty.

 

teraz ja Ci przedstawię fakty .

Jeżeli widzisz kolory oczu i włosów ,to widzisz rzeczy oczywiste -jeżeli ich nie widzisz to oznacza ,ze jesteś daltonista .

Ale to jest tak oczywiste ,że nie może być powodem segregacji ,na bo niby co rudy lepszy od bruneta lub szatyna ? ( no wiem ,że dla Ciebie to łysi są THE BEST ) ten kto ma piwne oczy jest gorszy od tego który ma błękitne? Tylko rasisci dostrzegają taka różnice .Normalni ludzie wiedzą,że są kolory ,rasy , inne cechy i nie dzielą ludzi ze względu na nie .

Kolor skóry ---------------------------------------------------dokładnie tak samo tylko daltoniści go nie widza .

A czy widzisz głupotę ? Jeśli ja potrafisz dostrzec to znak ze z Tobą jest całkiem dobrze ,jeżeli jej nie widzisz to oznacza ,że ją akceptujesz .Że jest ona dla Ciebie norma ergo jest Ci z przyczyn osobistych bliska .

W sumie nie mam pojęcia po ch*** ja się tak produkuje ,Ty tego i tak nie będziesz w stanie pojąc swoim "mózgiem"

 

Skoro jesteś taki mądry to na pewno wykładasz gdzieś na jakiejś uczelni wyższej, a w chwilach wolnych przesiadujesz na forum i dokształcasz sie :lol:

 

A co przykro Ci że zakończyłeś własna edukacje na szkole podstawowej ? A sarkazmu to trzeba się nauczyć . Złośliwość nigdy nim nie będzie .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, tak a ty jesteś sędziom i zarządzasz komisją która sprawdza mój poziom inteligencji heeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

Ps nie obrażam tylko przedstawiam fakty.

Nie jestem "sendziom" ale np to że nie robisz kompletnie nic ze swoją dysleksją i strzelasz byki na każdym miejscu - widzę i dostrzegam i uważam że postępujesz głupio i leniwie. Tyle.

Ja tam przyjęłam do wiadomości już daawno dawno że jest masa ludzi bardziej inteligentnych ode mnie - ty chyba jeszcze nie kumasz w stosunku do siebie :mrgreen:

 

 

Skoro jesteś taki mądry to na pewno wykładasz gdzieś na jakiejś uczelni wyższej, a w chwilach wolnych przesiadujesz na forum i dokształcasz się

Nawet jeśli to co w tym zabawnego? Rozumiem, że bawi cię że ktoś się gdzieś dokształca bo Ty wiesz i umiesz wszystko?

No bo jeśli nie wykłada na uczelni to powinien być robolem z kanałów który nie umie złożyć zdania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam pojęcia po ch*** ja się tak produkuje ,Ty tego i tak nie będziesz w stanie pojąc swoim "mózgiem"

 

LitrMaślanki Po co się produkujesz to Ja nie wiem. :bezradny:

 

( no wiem ,że dla Ciebie to łysi są THE BEST )

Drogi Litrze jak już wspomniałem wcześniej, to nie jestem rasistą, i nie mam problemów z łysieniem :nono: . Jest mi obojętne kto ma jaką fryzurę, są ludzie co dobrze wyglądają jak są łysi inni dobrze wyglądają w dredach a inni z irokezem. Ważne żeby danemu człowiekowi to pasowało i się dobrze czół ze swoją fryzurą.

 

A co przykro Ci że zakończyłeś własna edukacje na szkole podstawowej ? A sarkazmu to trzeba się nauczyć . Złośliwość nigdy nim nie będzie .

 

moja edukacja wybiega owiele dalej niż szkoła podstawowa, Nie to że sie chwalę, ale taka jest prawda, pomimo tego że wydaje Ci się inaczej :lol:

 

A tak poza tym to nie uważam się za rasistę i nie przeszkadza mi narodowość, kolor skóry, czy wyznanie religijne, mam to gdzieś i nie dyskryminuję innych ludzi z powodu ich pochodzenia czy przekonań. No chyba że ktoś przyjeżdża do innego kraju podkłada bomby, w metrze, albo prześladuje innych ludzi u siebie w kraju np. za wyznanie religijne, chociaż będąc gościnnie w krajach obcych swemu pochodzeniu żąda równouprawnienia.

Rozróżniam też głupotę od mądrości, i mimo tego staram się nie dyskryminować ludzi z powodu ich ułomności. Np. dla Ciebie Ja jestem głupi, ale już dla kogoś innego Ty będziesz ostatnim tępakiem i matołem, tak więc głupota jest pojęciem względnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "sendziom" ale np to że nie robisz kompletnie nic ze swoją dysleksją i strzelasz byki na każdym miejscu - widzę i dostrzegam i uważam że postępujesz głupio i leniwie. Tyle

 

linka dysleksja to choroba, która polega na tym że osoba która jest nią dotknięta nie potrafi zapamiętać zasad pisowni, i nie jest to tylko kwestią pracy nad sobą, bo gdyby tak było to nie nazwano by jej chorobą i nie zwalniała by ona z ulgi dotyczącej błędów ortograficznych na egzaminie dojrzałości. Na pewno można i trzeba nad nią pracować, jednak to jest tak samo jak z leczeniem depresji, nerwicy, czy innych problemów natury psychicznej, czasami latami człowiek nad sobą pracuje i efektów nie widać. Więc tak jak nie czepiasz się ludzi chorych na nerwicę, czy anoreksję że sie głodzą, tak nie rób mi złośliwych uwag z powodu mojej ortografii, no chyba że jesteś rasistką i jesteś nietolerancyjna :lol:. No chyba że zażądasz ode mnie wyniku badań potwierdzających moja dysleksję.

 

Nawet jeśli to co w tym zabawnego? Rozumiem, że bawi cię że ktoś się gdzieś dokształca bo Ty wiesz i umiesz wszystko?

No bo jeśli nie wykłada na uczelni to powinien być robolem z kanałów który nie umie złożyć zdania?

Nie bawi mnie to że ktoś pracuje nad sobą i zdobywa wiedze, na tym polega życie.

Ale nie bawi mnie też osoba która jest " robolem i pracuje w kanałach", czy jest górnikiem, bo jak już wcześniej wspomniałem nie jestem rasista, ale też nie jestem snobem, który ocenia ludzi po tym gdzie pracują, i jakie mają wykształcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, tak a ty jesteś sędziom i zarządzasz komisją która sprawdza mój poziom inteligencji heeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

Ps nie obrażam tylko przedstawiam fakty.

Nie jestem "sendziom" ale np to że nie robisz kompletnie nic ze swoją dysleksją i strzelasz byki na każdym miejscu - widzę i dostrzegam i uważam że postępujesz głupio i leniwie. Tyle.

 

 

 

podpisuje się pod tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan porównujesz dysleksję do nerwicy i depresji hahaha? sory. jest coś takiego jak słownik. i znam wielu ludzi z dysleksja którzy przy odrobinie chęci nie walą byków na każdym kroku. i choćby nie wiem jak poważny był Twój post i co zawierał tracisz wszystko błędami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy "śmierdzący leń" mający w odbycie naukę ,za kwotę (równowartość trzem wizytom) u specjalisty dostanie zaświadczenie o dysleksji dysortografii lub w wyniku innej potrzeby dyskalkulii .

A osoba z taka choroba zazwyczaj robi wszystko ,żeby poprawić ten stan rzeczy . Używa słowników ,powtarza odpowiednie ćwiczenie a przede wszystkim nie tłumaczy się kilka razy miesięcznie ( nie zasłania się choroba )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×