Skocz do zawartości
Nerwica.com

daje radę


dmuchawiec

Rekomendowane odpowiedzi

można żyć z nią i można z niej wyjść

każdy pokonany stan leku samodzielnie uodparnia nas na kolejne. naprawdę

przekonałam się o tym na własnej skórze

tylko nie mozna się bać, że lęk wróci bo zatacza się błedne koło

dałam rade ja - strachmistrz stulecia dacie rade i wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy dostosować również diete bogatą w magnez.Do tego magnez w postaci tabletek.Ja osobiście pije jeszcze herbaty antystresowe które naprawde pomagają (zapobiegają w jakimś stopniu myśleniu o tym problemie)No i najważniejsze .... na siłe wychodzić z domu chocby na 5 minut i potem coraz dłużej i dłużej.Samo nie przejdzie dlatego należy walczyć ;)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obronialam wlasnie prace, nowe literki przed nazwiskiem, zylam w giagntycznym stresie przez 5 lat. Teraz, kiedy juz po zamiast skakac do gory czuje sei wyekspoloatowana na maksa, leki orbituja wokół mnie ale sie im nie daje...

pisze zeby sie upewnic... to tylko odreagowanie, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak..to taki stan..tyle stresu..myslo ..oczekiwan..pracy....Gratuluje z calego serca,gdy ja podjejam ostatnio wazna decyzje zyciowa...nad ktora myslalam miesiacami...to zamiast czuc ulge i radosc..czulam sie podobnie do tego co opisujesz..zamiast ulgi.radosci czulam..leki,oswajam sie poprostu z kolejna zmiana w moim zyciu...a energie ,ktora wlozylam w podjecie decyzjii..musze poprostu teraz uzupelnic.Bardzo to budujace,ze Ci sie udalo..jeszcze raz gratuluje..pomysl sobie tak..ze etap zaliczony...i masz to na papierze ;) leki odejda jak zawsze a Ty bedziesz mogla poczuc ulge i satysfakcje..czego zycze z calego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×