Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy są tu jacyś fani hokeja?


Gość Imre

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina w Polsce niestety mało popularna, chyba przez to, że europejczycy wolą nieco spokojniejsze dyscypliny jak szachy, brydż, albo piłka nożna(bez obrazy dla szachistów, albo brydżystów). Ale może ktoś się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina w Polsce niestety mało popularna, chyba przez to, że europejczycy wolą nieco spokojniejsze dyscypliny jak szachy, brydż, albo piłka nożna(bez obrazy dla szachistów, albo brydżystów). Ale może ktoś się znajdzie?

 

Będzie offtop, ale muszę - zabrzmiało jakby 'z obrazą' dla piłkarzy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Raczej oglądanie. W Polsce w hokeja grają głównie Amerykanie i Kanadyjczycy.

 

Bura, z obrazą czy bez, dla mnie piłka nożna w przeciwieństwie do szachów, czy nawet snookera, wydawała się zawsze grą szalenie nudną do oglądania.

 

[Dodane po edycji:]

 

Hokeja obstawiałem, ale przegrałem wszystkie pieniądze, więc teraz mam przerwę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię oglądać hokej w TV, np. mistrzostwa świata. Kibicuję Rosji, USA, Czechom. W lidze Cracovii, w NHL New York Islanders, New York Rangers, New Jersey Devils, Detroit Red Wings. Niestety nie mam gdzie oglądać ligi amerykańskiej. Szkoda, że hokej jest w Polsce tak mało popularny. Ciekawe, że w Czechach czy na Słowacji jest zgoła inaczej. Pozdrawiam wszystkich fanów tej dyscypliny - również uprawiających. Ciekawe, czy są w ogóle tacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×