Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, no powiedzmy sobie szczerze... dziewuchy mają otwartą klatkę i zaiste same się sobą zajmują... ja tylko im dam jakiegoś smakołyka, sypnę karmy, wymienię trociny raz na jakiś czas, a że srają i sikają gdzie popadnie, biegając po pokoju, to wymieniam im dość rzadko :(

a pies..

woli towarzystwo kotów i mojego taty :(

nawet spać ze mna ostatnio nie chce :(

ot co :(

przykra prawda

 

[Dodane po edycji:]

 

DarkMaster, no ja też olałam egzaminy - pirwsze terminy.. z nadzieją, że zmobilizuję sie na poprawki..

ale gdzie tam.. było coraz gorzej... aż jak ostatni debil złożyłam podanie z uprzejmą prośbą o skreślenie z listy studentów..

 

lepiej się zmobilizuj, idź po jakieś leki żeby łatwiej było Ci się zmobilizować i nie zawal.. trzymam za Ciebie kciuki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no marna ze mnie pocieszycielka, szczególnie dziś..

 

nie będę mówiła, że widocznie nie był CIebie wart, że może lepiej teraz, niż po ślubie..

bo to takie durne mi się wydaje..

niestety chyba musisz swoje " odchorować"..

 

po prostu mi przykro :(

nic więcej nie umiem powiedzieć :(

jak masz psa, to przytul się do niego... wyjdź na spacer.. nie wiem..

na prawdę bardzo mi przykro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, ja ostatnio zaniedbuję zwierzaki..z psem na spacer 10 min..szczury nie biegają, królik też nie...muszę je zsocjalizować z psem a nie mam na to siły..a wyrzuty sumienia mam...mam postanowienie od poniedziałku bardziej o nie dbać...bo męczy mnie to...:(

właśnie wróciłam z P. ze spaceru dłuższego z psem i chciałabym tak codziennie..to mi pomaga..

 

[Dodane po edycji:]

 

magdus87, :(:(( to musi być straszne...:(:( jak chcesz pogadać to zawsze możesz napisać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda

 

u Mnie to akurat egzaminy semestralne, liceum dla dorosłych, mam 18 lat... no za kilka miesięcy.

 

do zwykłej nie mogłem chodzić z przyczyn wiadomych. dziękuje za wiare...może pojade. niewiem.

 

mam nadzieje że teraz nie bede dyskryminowany i traktowany jako "małolat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że ludzie mnie się boją . Myślą , że skoro mam 34 lata i jestem na rencie to jestem chory i oni boją się zarazić . No jestem chory , ale to zakaźne .

jak w moim podpisie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowa mnie boli. Wzięłam dwa apapy. A teraz mi się chce wymiotować.

NIe wiem co ze sobą zrobić. Miałam takie plany na dziś. I doopa.

Położyć się?

Sprzątać?

 

Zdecydowaie wolę dni, w których chodzę do pracy. Sztucznie zagospodarowany czas, ale przynajmniej nie boli mnie głowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, na pewno nie będziesz dyskryminowany :)

 

 

 

detektywmonk, uszy do góry..

 

 

paradoksy, niestety nie znam na tyle angielskiego, więc nie wiem, co jest w Twoim podpisie :(:oops::-|

 

 

Monika1974, cholera, jak pomyślę, że muszę ułożyć plan dnia.. i starać się go pilnować, tomnie to przeraża poprostu :-| a na ból głowy... ibum ibum ibum....... i hop do łóżka... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurwiona, wracam do domu po długim spacerze z psem i zrób to zrób tamto, pytam czy mi zrobi herbaty nie bo gra, psu też nie da jeść bo gra a że ja wróciłam zmęczona i zmarznięta to już nic, zaraz goście przychodzą. odechciało mi się ich wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×