Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUSPIRON (Spamilan)


Tomasz81

Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      27
    • Nie
      17
    • Zaszkodził
      5


Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś poradzić w sprawie Spamilanu..?..będzie to mój praktycznie pierwszy lek,który mam zamiar długo stosować...wcześniej brałam lorafen przez 6 dni..i jestem 5 dni po odstawieniu go...powiedzcie mi bo na ulotce Spamilanu pisze że działa po 3 tyg...jest napisane też, że jest do leczenia krótkotrwałego..to ile można go brać w końcu?...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...i to jest żenujące,że Ci wszyscy lekarze wykonują swój zawód i nawet nie uprzedzą pacjenta,o bardzo ciężkich skutkach ubocznych po zażyciu danego leku ,jeśli ktoś ma uczulenie na jakiś jego składnik..przecież można zabić człowieka!...na ulotce Spamilanu pisze,że jeśli ktoś ma uczulenie na zawarty tam cukier, to może mu spuchnąć gardło, a co za tym idzie, można się przecież udusić!...A mi denna lekarka nawet słówkiem,o tym nie pisnęła..przecież powinna powiedzieć mi, żebym zrobiła badania czy jestę uczulona na jakiś składnik tego leku czy nie!..i oczywiście nie wezmę Spamilanu dopóki nie zrobię tych badań, bo nie chcę się udusić!...i już się jej nie pytałam o to i jej nic nie mówiłam, dlaczego mnie o tym nie uprzedziła..bo oczywiście by się tak wydarła że szok...i co im można powiedzieć, oni mogą igrać z czyimś życiem, a Ty im prawdy powiedzieć nie możesz!...no masakra...i co jeśli się okaże,że jest uczulona na jakiś składnik Spamilanu..wtedy powinnam iść na policję..bo gdyby nie mój rozum..to bym przez głupią doktorkę mogła się udusić!...Wiadomo,że znajdzie się ktoś taki ,co jest uczulony na składniki Spamilanu..i jak komuś takiemu to przepisze, nie informując go wcześniej o tych powikłaniach..to co wtedy!.. ktoś umrze i huj ją to!..bo ona łaskawie nie mogła powiedzieć..albo może raczej nie wiedziała o tym bardzo ciężkim skutku, jaki może wywołać ten lek u osoby uczulonej na niego!...no masakra!...i jak tu się pytać o coś tych idiotów!..jak oni Ci powiedzą,żebyś nie czytał ulotki!...to jest żenujące..no pewnie lepiej nie widzieć od czego ten idiota Cię zabije!...jestem taka dziś wściekła,że szok!..bo muszę teraz te badania porobić,a wcześniej lekarka mi nie mogła o tym powiedzieć..a czas jest dla mnie ważny, bo chcę się w końcu lepiej poczuć żebym mogła się uczyć do matury..a tak to muszę czekać, aż będę mieć termin na te badania;/..i powiem jeszcze tyle,że nie spotkałam się z takim lekarzem jeszcze,żeby mi rzetelnie jasno przedstawił informacje o danym leku,zawsze sama muszę patrzyć po necie!..i zawsze muszę się bać bo lekarz mi nie powie co i jak..a jak zdarzyło mi się coś już powiedzieć to mi idioci mówili,żebym nie sugerowała się ulotką hahah...no pewnie najlepiej to tak powiedzieć...a na ulotce pisze,że należy się ściśle zapoznać z ulotką haha...to jest żałosneee..w Wielkiej Brytani z tego co słyszałam to karzą takich daunów!

 

[Dodane po edycji:]

 

pytać lekarza!?... powiem Ci ,że jeszcze nie spotkałam się z takim lekarzem,żeby mi rzetelnie jasno przedstawił informacje o danym leku,zawsze sama muszę patrzyć po necie!..i zawsze muszę się bać bo lekarz mi nie powie co i jak..a jak zdarzyło mi się coś już powiedzieć to mi idioci mówili,żebym nie sugerowała się ulotką hahah...no pewnie najlepiej to tak powiedzieć...a na ulotce pisze,że należy się ściśle zapoznać z ulotką haha...to jest żałosneee..w Wielkiej Brytani z tego co słyszałam to karzą takich daunów!...to jest żenujące,że Ci wszyscy lekarze wykonują swój zawód i nawet nie uprzedzą pacjenta,o bardzo ciężkich skutkach ubocznych po zażyciu danego leku ,jeśli ktoś ma uczulenie na jakiś jego składnik..przecież można zabić człowieka!...na ulotce Spamilanu pisze,że jeśli ktoś ma uczulenie na zawarty tam cukier, to może mu spuchnąć gardło, a co za tym idzie, można się przecież udusić!...A mi denna lekarka nawet słówkiem,o tym nie pisnęła..przecież powinna powiedzieć mi, żebym zrobiła badania czy jestę uczulona na jakiś składnik tego leku czy nie!..i oczywiście nie wezmę Spamilanu dopóki nie zrobię tych badań, bo nie chcę się udusić!...i już się jej nie pytałam o to i jej nic nie mówiłam, dlaczego mnie o tym nie uprzedziła..bo oczywiście by się tak wydarła że szok...i co im można powiedzieć, oni mogą igrać z czyimś życiem, a Ty im prawdy powiedzieć nie możesz!...no masakra...i co jeśli się okaże,że jest uczulona na jakiś składnik Spamilanu..wtedy powinnam iść na policję..bo gdyby nie mój rozum..to bym przez głupią doktorkę mogła się udusić!...Wiadomo,że znajdzie się ktoś taki ,co jest uczulony na składniki Spamilanu..i jak komuś takiemu to przepisze, nie informując go wcześniej o tych powikłaniach..to co wtedy!.. ktoś umrze i /cenzura/ ją to!..bo ona łaskawie nie mogła powiedzieć..albo może raczej nie wiedziała o tym bardzo ciężkim skutku, jaki może wywołać ten lek u osoby uczulonej na niego!...no masakra!...i jak tu się pytać o coś tych idiotów!..jak oni Ci powiedzą,żebyś nie czytał ulotki!...to jest żenujące..no pewnie lepiej nie widzieć od czego ten idiota Cię zabije!...jestem taka dziś wściekła,że szok!..bo muszę teraz te badania porobić,a wcześniej lekarka mi nie mogła o tym powiedzieć..a czas jest dla mnie ważny, bo chcę się w końcu lepiej poczuć żebym mogła się uczyć do matury..a tak to muszę czekać, aż będę mieć termin na te badania;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh..ale wiesz zrobie sobie badania pierwsze...i się okaże...a tego posta tak napisałam bo jeste zła,że pani lekarka mnie o tym nie uprzedziła,że puchnie gardło jak ktos jest uczulony na ten lek,dopiero na ulotce czytam,a o takich rzeczach to powinien lekarz mówić!...i badania wszystko wykarzą..a jeszcze mam taka nadzieje że nie będe musiec długo czekać na te badania bo pójde prywatnie to powinno byc szybciej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałam się jeszcze, żeby lekarz przepisując lek od razu wymienił Ci wszystkie skutki uboczne jego brania :lol: To tak jakbyś kupowała chleb, a piekarz wydając resztę poinformował Cię o skutkach ubocznych bycia uczulonym na mąkę..

Raczej jeśli lekarz przepisuje Ci lek, to ma nadzieję, że będzie on działać u Ciebie prawidłowo... Niestety, psychiatria jest dość skomplikowana i każdy człowiek jest inny, rzadko więc się zdarza żeby dobrać odpowiednie leki za pierwszym razem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz...ale jak ma ktoś uczulenie na mąke to jest tylko wysypka...a te leki przeciwlękowe to jest bardziej poważniejsza sprawa...tak jak z tym Spamilanem,że są trudności w oddychaniu i przełykaniu w przypadku uczulenia...wiem,że jest skomplikowana,ale większość tych lekarzy to dla mnie nie traktuje ludzi jak należy..tylko im przepsiują leki jak jakieś cukierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz paradoksy jak wyżej koleżanka napisała..co jej się stało przez nieodpowiedzialnosć doktorów....najpierw należy porobic badania,aby cokolwiek zażywać...ale lekarze zamiast cokolwiek powiedzieć to tylko mówi żeby na ulotki nie patrzeć zamiast rzetelnie przedstawic sytuację...i to mnie wkurzaaa!..Bo ja tez mogę byc takim przypadkiem jak kasiątko...ja i nie tylko;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz paradoksy jak wyżej koleżanka napisała..co jej się stało przez nieodpowiedzialnosć doktorów....najpierw należy porobic badania,aby cokolwiek zażywać...ale lekarze zamiast cokolwiek powiedzieć to tylko mówi żeby na ulotki nie patrzeć zamiast rzetelnie przedstawic sytuację...i to mnie wkurzaaa!..Bo ja tez mogę byc takim przypadkiem jak kasiątko...ja i nie tylko;/

:shock:

lepiej to ja już nic nie piszę

 

tylko BIERZ JAK CI LEKARZ PRZEPISAŁ

 

[Dodane po edycji:]

 

ja mam iuczulenie na kwas acetylosalicylowy,czyli bez recepty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×