Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

mi lekarka kazała najpierw 25mg trittico było nawet nawet po wzięciu połówki stilnoxu-potem miałam zwiększyć trittico do 50mg a ostatecznie do 75 mg...te 75 mg mnie tak nakręciło ,że 1,5 stilnoxu nie dało rady mnie uśpić-brrr nie trittico dziękuję bardzo!chyba że łykałabym go rano to jaaa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu :)

 

Ja wczoraj na noc wzięłam pierwsze 25mg.

ierwsze co odczułam to ustępowani bólu głowy i potem delikatnie

mnie usypiało.

Niestety dzisiaj jestem lekko skolowana, a ze dlugo spałam, to znow

boli mnie głowa grrrrr... :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, musisz brać leki żeby przestać się bać je brać. Bierz, nic Ci nie będzie, Trittico to słaby lek i nic Ci nie zrobi. Bierzesz jakieś inne leki?

 

miko84 dzięki za słowa otuchy, obecnie poza trittico nie biorę nic.

Wczoraj niestety czułam się fatalnie i raz zwymiotowałam, ale to chyba od schodzenia

z wenlafaksyny. Dzisiaj nie jest źle, tylko jestem skolowana i mi lekko głowa skacze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie dziala usypiajaco, na innych pobudzajaco. Jezeli lekarz ci zapisal, to na bank zadziala.

 

EclipSe na mnie trittico to ma działać antydepresyjnie :?

Juz pal licho, że sie boje leków, ale niech ja się zacznę czuc normalnie, bo

po trzech dniach to ja mam już tego "cudownego" samopoczucia serdecznie dosyc :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie dziala usypiajaco, na innych pobudzajaco. Jezeli lekarz ci zapisal, to na bank zadziala.

 

No to niech zacznie jak najprędzej, bo już czując mdłosci zaczynam się zastanawiać czy moj przed chwilą

zjedzony obiad, nie wyląduje za moment w toalecie. Przepraszam, ale musiałam to z siebie wyrzucić. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie totalny koszmar, ale to przez tą velke

 

-- 20 lut 2011, 22:09 --

 

Zaczęłam już glupieć, drugi dzień mam wymioty i nie wiem czy to od schodzenia z venlafaksyny, czo od

trittico. Powinnam wziąć dzisiaj pierwsze 2/3 tabletki i nie wiem co robić. Czy można brać dłuzej 1/3, czy

czwartego dnia trzeba koniecznie zwiększyc? Niestety, moja lekarz nie odbiera telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba brać jak lekarz kazał, daj sobie jeszcze kilka dni. To dziwne że masz mdłości po trittico, u mnie nic takiego nie nastąpiło. Biorę już 3 miesiąc i jest OK, ładnie mnie usypia i lekko uspokaja, biorę najmniejszą dawke z możliwych 25mg, bo jestem lekofobem ;)

Ogólnie wolę terapię i zdrowe odżywianie niż leki i niedługo odstawię je całkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EclipSe na mnie trittico to ma działać antydepresyjnie :?

Juz pal licho, że sie boje leków, ale niech ja się zacznę czuc normalnie, bo

po trzech dniach to ja mam już tego "cudownego" samopoczucia serdecznie dosyc :evil::evil::evil:

 

Moim zdaniem twoje złe samopoczucie jest wynikiem odstawienia wenlafaksyny, a nie przyjmowania Trittico. Na twoim miejscu brałabym te leki "na zakładkę", lekarz nic o tym nie wspomniał?

 

Wenlafaksyna obok paroksetyny jest najgorszym do odstawienia lekiem. Pojawiają się właśnie mdłości, wymioty, zawroty głowy i inne ciekawostki. Po ok. dwóch tygodniach powinno wszystko minąć. Na mnie Trittico działało pobudzająco, zwłaszcza w mixie z Lerivonem. Miko ma racje, to łagodny lek, niemal bez skutków ubocznych, do tego nie wywołuje objawów odstawiennych. Takze bierz bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarka zapisała mi dziś ten lek.Nastawiona jestem do niego sceptycznie czy aby na pewno wystarczjącą podziała na depresję i nasennie :?

Cóż pobierzemy-zobaczymy

 

-- 25 lut 2011, 19:19 --

 

Muli mnie a tylko 25 mg wzięłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarka zapisała mi dziś ten lek.Nastawiona jestem do niego sceptycznie czy aby na pewno wystarczjącą podziała na depresję i nasennie :?

Cóż pobierzemy-zobaczymy

 

-- 25 lut 2011, 19:19 --

 

Muli mnie a tylko 25 mg wzięłam

Też biorę tego 25mg, ale czy pomaga na cokolwiek? Nie wiem. Zostało mi jeszcze jedno całe opakowanie, które zamierzam zużyć do końca, a później najprawdopodobniej z Trittico zrezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×