Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Tornado, nie da się ...często i długo miałem ochotę od siebie uciec .

Nawet nie bede pisał z jakimi skutkami .A nie lepiej stanąć w jakimś spokojnym miejscu i spróbować się z samym sobą pogodzić ?

Zaakceptować wady i skopić się na zaletach ( tylko nie pisz ,że nie masz zalet .Każdy ma ,choroba je nam zasłania ...klapki na oczach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, Znam swoją wartość i zalety, ale one mnie nie uspokajają, nie wystarczają by odpocząć... A taka ucieczka chociażby na chwilę pozwoliłaby zagłębić się w nicość, gdzie nabrałabym sił, które mi tak potrzebne do walki z codziennością. Ja sama sobie nie pozwalam sobie odpocząć, przejmując się nadmiernie wszystkim, mając dziwne wyrzuty, że być może ze mną jest jednak coś nie tak, skoro aż tak mnie wszystko przerasta - wiem, że to nieprawda, ale kiedy tyle rzeczy nie wychodzi - człowiek po prostu głupieje... Chciałabym odpocząć od swoich ambicji, od przejmowania się ciągłego, od gryzienia swojego sumienia za niepowodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornado, proponuje wieś zaszytą w lesie ,gdzieś we wschodniej Polsce wynająć jakiś pusty dom .

Zapakować zapasy na kilkanaście dni ...i stronic od ludzi . Może to coś da ?

 

A ja znów mam ochotę na

 

watermelon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasami odnoszę wrażenie, że wręcz nienawidzę seksu - za dużo się o nim mówi jak dla mnie - wszędzie seks. W sumie nie seksu nienawidzę, tylko nienawidzę przypisywania mu takiej wartości, traktowania go jako główne lub/i jedyne pragnienie co chwila, bez końca, bez nasycenia...

 

 

Na co mam ochotę? Na wolność. Definiowanie jej zajęłoby mi dużo czasu, ale tęsknię za wolnością duszy i umysłu, za życiem bez ograniczeń narzuconych przez... nie ważne. za dużo rozmyślam...

 

Nie wiem, po co ja tu w ogóle zabieram głos, ale jak już napisałam, to wysyłam.

I tak nie zasługuję na to, na co mam ochotę - i nigdy nie będzie mi dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×