Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiola teraz zrób tak...

 

[Dodane po edycji:]

 

przypomnij sobie sytuacje w której byłaś radosna wolna itp. itd, chociaż możesz sobie sama wymyślić taką sytuację jak nic Ci do głowy nie przychodzi.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jak skąbinujesz taką sytuację to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB1, jakby była sama to bez problemu. Gorzej byłoby gdyby były jej koleżanki, ale teraz sobie wyobraziłem jeszcze inną sytuacje i to mnie doprowadziło do większego śmiechu. Jedynie co moge wam napisać o tym wyobrażeniu to kury i ja z ziarnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok świetnie że z dzieciństwa :)

 

Teraz zamknij oczy i przypomnij sobie tą sytuacje z dzieciństwa, niech obraz nabierze kolorów irozjaśni sie wczuj się w nią poczuj to szczęście tą radość itp. niech są tylko teraz one niech tylko one się liczą to Twoja wyobraźnia więc możesz.

Niech to wszystko Cię poniesie jak odpłyniesz to powiedz sobie że otwierasz oczy i jesteś taka zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa! Wyobraziłem sobie, że jestem na korytarzu. Są jej koleżanki i ona, podchodze i nagle zamieniam się we farmera. W gumowcach słoma, dresowe gacie, koszula w kratke, słomiany kapelusz i słoma w ustach. W rękach trzymie worek z ziarnem i sypię w te dziewczyny, które zamieniły się w kury, a korytarz w gospodarstwo. Do tego ta muzyka i czuć wiejski klimat. Dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ćwiczenie pokazuje jedną bardzo ważną rzecz: to Ty decydyjesz jak się czujesz pozytywnie czy negatywnie.

Negatywne myślenie to jest nawyk. I mam jeszcze spsób na zmiane negatywnego myślenia na pozytywne w stopniu całego życia.

Gdy masz negatywne uczucia zamieniaj je na pozytywne: np. strach na pewność, nude na entuzjazm, niechęć na ciekawość, smutek na radość. Non stop mamy jakieś uczucia ale przecież zawsze możemy czuć te pozytywne jak je wywoływać po prostu należy sobie je przypomnieć lub samemu stworzyc. Przecież każdy z nas wie co to znaczy radość jak wie to jest w stanie to sobie wyobrazić jak jest w stanie to sobie wyobrazić to jest w stanie to poczuć.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wyobrażanie to nie znaczy widzenie obrazu, to znaczy kontrolowanie marzeń i jak nie widzisz niczego czarne pole to zakładasz że to co chcesz zobaczyć tam jest i tyle :)

 

[Dodane po edycji:]

 

BB1, W tej sytuacji tak. Tylko że aktualnie raczej kiepsko.

 

Tak samo możesz zrobić z aktualną sytuacją, żeby w aktualnej sytuacji nie czuć się kiepsko a super.

Tylko o to chodzi że negatywne myślenie to jest po prostu nawyk większości ludzi o wiele lepiej wyrobić sobie nawyk pozytywnego myślenia :)

 

[Dodane po edycji:]

 

TheGrengolada zrobiłaś to ćwiczenie ?? Sory że Cię pominąłem ale nie zauważyłem Twojego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×