Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

no wrócił wreszcie Tata..

głowa mi pęka , ciśnienie chyba ze 160/100 :cry:

nie wiem, czy lepiej wypić butelkę warki, czy połknąć benzo :(

 

aż mi się chce rzygać..

bliscy nie powinni być tak nieodpowiedzialni, żeby nie dbaćo swoje zdrowie i tym samym stresować swoje i tak nadwrażliwe latorośle :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się negatywnego spodziewasz po tym "eksperymencie" jak ja to nazwałem bo mi to ślina na język słowo przyniosła ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale powiedź mi co Ci szkodzi ?? To nie jest autosugestia. Już byśmy byli po ćwiczeniu zamiast pisać te głupoty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miałam nadzieję, że jesteś producentem magicznych eliksirów, które przynoszą natychmiast radość, ale jak widać się zawiodłam ;) A tak na serio to zainteresowało mnie to, co masz na myśli pisząc ,,eksperyment".

Zakuwam do sesji, więc może nie dziś, ale będę pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobimy takie coś jak będziesz już po pierwszym punkcie i kolejnym to daj mi znać.

 

1. Dlaczego masz depresje sytuacja która ją wywołuje lub podaj mi sytuacje w której masz lęk

Napisz mi krótko w jednym zdaniu

 

I już Cię nie ma :? Może ktoś inny chętny :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Wiolka :)

 

1. Weź kilka głębokich wdechów zrób głupi uśmiech jak najszerszy nawet jak Ci nie jest do śmiechu.

 

[Dodane po edycji:]

 

2. Zamknij oczy. Teraz wyobraź sobie sytuacje z tego tłumy ale tak normalnie jakbyś oglądała film nie przywiązuj się do tego.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jak wyobrazisz o daj znać.

 

Astat zrób to samo tylko z laską

 

[Dodane po edycji:]

 

Już ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się jedynie wyobrazić to, że podchodzę do niej witam się z uśmiechem i zapraszam ją do baru. Chociaż jeszcze tego nie próbowałem, spróbuję. Na efekty będzie trzeba czekać długo bo teraz są ferie, a ja widuję ją tylko w szkole. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie był koniec ćwiczenia tylko początek nie miałeś sobie wyobrażć jak Ci to dobrze wychodzi tylko normalnie jak zwykle :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

3. A teraz zastanów się nad jakąś śmieszną alebo głupkowatą ale pozytywną piosenką

 

[Dodane po edycji:]

 

4. Teraz ten punkt zrób najlepiej jak potrafisz ale się nie spinaj niech fantazja Cię poniesie.

- zamknij oczy wyobraź sobie sytuacje z ludźmi która była wcześniej ale tym razem niech w tle Twojej wyobraźni leci ta śmieszne melodia, sytuacje wyobraź sobie od początku do końca w przyspieszonym tempie i od końca do początku, niech ludzie będą zabawni: niech mają uszy myszki miki zachowują się śmiesznie i zabawnie niech cię śmieszą, wyobraź sobie ich jako karykatury.

Zrób to 10 razy przyłuż się i daj mi znać

 

[Dodane po edycji:]

 

Astat zrób to samo z laską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umysł nie odróżnia wyobrazenia od rzeczywistości dla niego to co sobie wyobrazisz jest prawdą.

 

Wedle tej teorii wszystkie moje historyjki, które sobie codziennie wymyślam pod muzykę, której aktualnie słucham to prawda? Chciałbym żeby tak było.

 

BB1, czuje uśmiech na twarzy, gdybyś widział obrazy w mojej głowie kiedy ją zmieniałem w co się da, haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×