Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niedojżałość czy ... no sam nie wiem ... :/


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno ta. Ale nie o to chodzi przecież. Poprostu pewnie relacje wogóle mnie nie interesują. Może to i dość wydumane myślenie ale lepiej nie dokładać cegiełki do przedłużania tak upadłego gatunku jakim jest człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może po prostu masz ważniejsze sprawy na głowie...

 

Też tak zaczynam myśleć ... :roll:

 

Bez przesady. Może po prostu za młody jesteś:) Tak na marginesie - duża potrzeba pojawia się dopiero wtedy, kiedy się już raz spróbuje. Wcześniej człowiek po prostu nie wie co traci... Hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to wynik brania leków,może kompleksy,a może po prostu nie potrzebujesz seksu.Bywa i tak

 

Sneafridur twój zmysł praktyczny jest na wagę złota! I pomyśleć że facectom nie przyszło to do głowy. ;)

 

Malcolm pamiętasz jak rozmawialiśmy o mikcji (ten tego wpływ myśli na ty tam wiesz co). ;) Zapomniałem wtedy dodać że gdy to występuje najczęsciej jest się impotentem psychicznym lub prawie potentem jak ja wtedy :oops:. To ma coś wspólnego z nieumiejętnością psychiczną i zmienioną równowagą w neuroprzekaźnikach. Jest wymienione pewnie jako objaw uboczny w ulotce leku który bierzesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile za pochówek?

Nie przewiduję w ofercie,ale jeśli pojawi się większe zainteresowanie...

 

Snae....to ja sie pisze na ten masaż......Ile tam 30 zł......? Jutro jestem u Ciebie...

 

DA,dla Ciebie po znajomości jedne 129zł.Już ćwiczę łapki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych rzeczach już od podstawówki mi przestało zależeć. Poza tym czemu mam być taki jak inni? Niektórzy robią różne seks rzeczy całkeim nie odpowiedzialnie już w wieku 19 lat. A przecież na niektóre etapy powinniśmy być gotowi dopiero po 30-tce! Dalej idę sam ...

 

wstrzymaj dłłłłłłłłłłłłłłłługa i ciężka jeszcze do tego droga

 

Długo już i tak nie pociągnę, dlaczego ... tego na forum nie zdradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pewnością jedni dojrzewają wcześniej inni później

 

Ja już dojżałem do wszystkiego wystarczającą. Jednak gdy wybieram taką, a nie inną drogę to jest to czymś złym? A "białe" związki bez seksu. To powinien być wzór bo prawdziwe uczucie, a zauroczenie to dwie różne sprawy. A czy krzywdzę tym kogoś? Nie wiem, być może i tak. Jednak i tak singli na świecie jest coraz więcej, będzie jeszcze więcej i nic tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×