Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ja po parogenie myslalam ze umre...nie dosc ze miałam monstrualną biegunkę to byłam tak podminowana, że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobic...odstawilam natychmiast.

 

próbowałam tez Velafax ponoc były Effectin, lekarka mowila ze bardzoo dobrze tolerowany wiec sie ucieszylam a tu sie okazalo, ze dostałąm po nim szczękoscisku, bylam rozstrzęsiona i calą noc spac nie moglam. Zrezygnowałam. Teraz ogolnie jestem od 6 miechów bez leków ale zawsze mam przy sobie Xanax SR. Najlepiej na mnie działa. Biore wtedy kiedy muszę ale staram się dawac sobie rade bez. Staram sie walczyc z moją psychiką:)

 

Mam do was pytanie, a konkretnie do dziewczyn nerwusek :D

czy brałyscie moze leki z grupy benzo podczas brania tabletek antykoncepcyjnych??? czy te leki ze sobą jakos wchodzą w interakcje??

na ulotce pisze tylko zeby zachowac szczególną ostroznosc, chciałabym brac tabsy ale obawiam się czy aby pigułka nie bedzie wtedy mniej skuteczna?

 

pozdro!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka..

 

najpierw niepotrzebny prezent od Pewnej Osoby,

potem histeria babci,

do tego dołóżmy zalaną piwnicę i okres

na koniec omdlenie, "trzęsawkę" i płacz Mamy..

 

aż się boję piwa napić, żeby nie było akcji, że na pogotowie trzeba będzie jechac z Nią.. :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, podziwiam Cie, mnie cos znowu zab zaczyna bolec, ale do dentysty za cholere nie pojde :zonk::P

 

Bo nie byłeś nigdy u mojej dentystki. :105: nie masz pojęcia jak ja nienawidzę dentystów, wcześniej ciężko było mnie w ogóle zaciągnąć, a odkąd do niej chodzę to nie dość, że w końcu mogę iść sama (wcześniej zawsze ktoś musiał ze mną iść dla towarzystwa, żeby mi było raźniej, bo się bardzo bałam) to jeszcze z przyjemnością. :D:shock:

 

[Dodane po edycji:]

 

perla86, a boli Cię w jakimś konkretnym miejscu? od dawna? masz wzdęcia/biegunki/zaparcia? ten ból pojawia się w jakichś konkretnych sytuacjach czy niezależnie od potencjalnych sytuacji stresowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×