Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

lakuda, na moje możesz ..a nawet musisz napisać .

 

[Dodane po edycji:]

 

Ps znów mam ochotę jechać do pewnego urzędu i rozjebać kilku urzędnikom łby czymś ciężkim ....i to wcale nie żarty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam dosyć. Nie wiem czemu jestem taki bierny we wszystkich sprawach. Dlaczego mam wrażenie, że każdy z kim miałem kontakt chciał coś ode mnie? Nie słyszałem wtedy szczerego dziękuje. Zawsze tak jest. Ktoś mnie potrzebuje, a później odstawia jak zabawkę, która mu się znudziła. Żałosne, a może to ja jestem żałosny? Postanowiłem, że się odizoluję od tych ludzi, którzy mnie denerwują i są fałszywi. Czasem, a raczej codziennie myśle o tym czy nie ześwirowałem.. Zawsze jestem przez kogoś olewany, według niektórych osób jestem sympatyczny i 'każdy' mnie lubi.. Ale to jest tylko takie pobłażanie.. W rzeczywistości jestem nieśmiały jak cholera i nie umiem sobie poradzić ze sobą. Do tego ta cała nerwica natręctw - czasem to już olewam wszystko tak totalnie, nawet za cenę śmierci, własnej oczywiście. Zrobić umiem dużo, ale co mi po tym jak otaczają mnie ludzie, którzy mają dwie twarze? Może niektórych ludzi z mojego grona w tym momencie obrażam, ale tak niestety jest. Gdyby w życiu była opcja hard resetu to z pewnością bym ją wykorzystał. A teraz siedzie pośród czterech ścian, myśląc czy to wszystko ma sens, czy to co robie ma sens. Kiedyś miałem znajomych, od czasu gdy zmienili szkołę, co się równa w sumie zmianie towarzystwa kontakty się pourywały. Z osobami, z którymi można było gdzieś wyjść zero kontatku, zero. Nie dziwię się, mają w końcu lepsze towarzystwo. Nawet z dziewczynami mi się nie udaje - zawsze gdy miałem okazję, czekałem i czekałem (chyba mam za duze wymagania), a teraz gdy mi się podoba jedna dziewczyna to nawet nie umiem jej powiedzieć cześć.. Spaliłem się na starcie, wysyłając do niej sms. Nie sądze, że będzie dobrze. Nawet czytanie "Pielgrzyma" Coelho mnie tak nie cieszy jak na początku gdy go zaczynałem czytać.. Nie wiem co począć, nawet prostych rzeczy mi się nie chce, typu policzyć pieniądze czy iść się wysikać (wiem, że to śmieszne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.... :D

To wcale nie jest śmieszne i pewnie nikt z Tych którzy tu piszą cie nie wyśmieje ...a raczej wysłucha i szczerze odpowie...

Wiesz czasami mamy takie etapy w życiu i wydaje się nam że nikt nas nie rozumie , wtedy kiedy mamy ochotę pogadać to nagle okazuje się że nikt nie potrafi słuchać że nikogo nie interesują nasze problemy ....ja Wczoraj miałam doła ...miałam ochotę krzyczeć NIECH KTOŚ MNIE PRZYTULI jestem w stałym związku a mimo to nie ma mnie kto wysłuchać ...straszne prawda ?

Mój partner woli przytulać pilota i częściej pieści gazetę telewizyjną niż mnie .....a ja chcę tak nie wiele , też zawsze miałam wrażenie że wszyscy przychodzą do mnie z problemami a jak sama je mam to idę się wygadać do psychiatry bo ten przynajmniej udaje że mnie słucha ......ktoś kiedyś powiedział że ...najbardziej samotni czujemy się wśród ludzi ......i to niestety prawda ,cały ten tłum jest bezduszny , w autobusie na ulicy patrzymy na siebie wilkiem nikt się nie uśmiecha ....to nie TY jesteś śmieszny tylko ta cała reszta ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tłumie to rzeczywiście jestem samotny, taka martwa cisza. Nie ma to jak przychodzić do domu i siedzieć cały czas sam.. Czy to normalne jak sobie wyobrażam na dzień masę scenek, w których jestem kim chcę? Pod te scenki podkładam sobie odpowiednią muzykę i robię to na co mam ochotę.. Ta moja wyobraźnia może na mnie źle wpływać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×