Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, wieczorem była rodzinna rozmowa - w skrócie od taty się dowiedziałam, że jestem egocentryczną hipochondryczką i stąd się biorą moje problemy, a mama się rozkleiła, że sobie nie radzi, że musi być beznadziejną matką, skoro do niej nie przyszłam z problemem itd... Ech, nie chcę się dokładniej rozpisywać. Było koszmarnie. :cry: Nie mam siły wstać z łóżka, a muszę dziś jechać dopytać o dziekankę. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, to tak jak u mnie, normalnie o tej porze przerwacałabym się z boku na boczek, a tak od 7 łażę i załatwiam sprawy. Teraz dzień wydaje mi się o wieeeele dłuższy, ile to jeszcze można zrobić dziś :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, shadow_no, co braliście? :mrgreen:

 

shadow_no, ja muszę wstawać wcześnie, więc w sumie nie jest to "wcześniej niż zwykle" a i tak jestem zamulona w godzinach porannych. to się chyba nigdy nie zmieni ;)

 

mój dzień... pracowity, trochę mnie trzepie i jest mi niedobrze, ale chyba nie umrę od tego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow, :brawo:

CZęstochowa chyba jest duża :))

Ja jak rano wstawałem, żeby jechać w podróż to wyjechałem bez tabletek, bo byłem zbyt zmęczony, żeby myśleć.

Wziąłem około godziny do połtorej czasu trwania podróży, bo zbliżał się Kraków a co z tym związane autostrada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z wizyty u psychiatry nici, okazało się, że nie ma go ani dzisiaj ani jutro. A tak się nastawiłam ....

 

Mam zapalenie ucha, do leków które już biorę doszedł jeszcze antybiotyk i lek przeciwbólowy, plus krople do uszu :lol: A jutro koniecznie muszę iść do laryngologa, który musi zobaczyć czy wszystko w porządku z błoną bębenkową...

 

Aaaa i jeszcze jutro idę do terapeuty, który prowadzi terapię grupową na którą będę chodzić. Mamy omówić kwestię mojej motywacji do leczenia :pirate: Szczerze mówiąc, czuję się jakby on mi łaskę robił. Już go nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mi :(

nawet nie mogę powiedzieć, co się stało :(

 

po prostu mi źle i czuje się tragicznie.. oby do czwartku.. oby do rozmowy z psychiatrą..

ja chce przespać to wszystko :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jestem tu nowa ale moje wypowiedzi są na forum post469393.html#p469393 tam jest dokładnie wszystko :)

A mnie dzisiaj brzuch boli :( mało jadłam ech tak się boje :(

 

[Dodane po edycji:]

 

niedobrze mi :(

 

[Dodane po edycji:]

 

okropnie czemu sie tak czuje :( wczoraj sie lepiej czulam i przedwczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×