Skocz do zawartości
Nerwica.com

do moderatorow


pawel25

Rekomendowane odpowiedzi

To wasze zasady czemu je lamiecie?

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica" jest hostowane lub Międzynarodowe Prawo. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany/a, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

 

Ja zostałem zbanowany za wyrazanie swoich opinni, nikogo nie obrazilem itd a mimo to mnie zbanowali, sfrustrowane dziewczyny(moderatorzy) nie uzywajace mozgu oprocz tego grube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, chodzi o temat:

nerwica-depresja-itd-to-wszsytko-wynika-z-braku-t25917.html

Z regulaminu:

2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było przejrzyste, tzn.:

-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania i edycji tematów oraz wiadomości, które wg nich są nieodpowiednie.

6.1. Posiadacz dwóch kont zarejestrowanych (używanych) z jednego adresu IP zostanie pozbawiony najnowszego konta, oraz zostanie przyznane ostrzeżenie.

Z tego co widzę to twoje trzecie konto tutaj...... :roll:

 

 

 

Zgadzasz się, że administracja "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów.

To zgodziłeś się na to czy nie?

sfrustrowane dziewczyny(moderatorzy) nie uzywajace mozgu oprocz tego grube

I gópie dodaj do tego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel25, dieta jest ważna, ale nie jest leczeniem podstawowym.

w artykule rozchodzi sie o to ze nerwica/depresja to na przyklad wina niedoczynnosci tarczycy ktora moze miec ktos z was a mysli ze ma chorobe mozgu, wyleczysz tarcyce to depresja znika. Oczywiscie moga byc inne przyczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel25, Czytałam tą stronę wiele wiele razy...ale TY nie odwracaj kota ogonem....piszesz o tym, że jak rzucasz palenie, to przez 2 dni masz nerwicę i depresję, :lol: , później żeby leczyć się jodem, bo nadmiar nie szkodzi.....no i że to prędzej niedobory pierwiastków są przyczyną złego stanu psychicznego niż np. przemoc ...... :roll:

 

Strona którą mi podałeś nie ma nic wspólnego z założonym przez ciebie tematem. Trzeba było zabrać się za to inaczej i napisać coś konkretnego, popartego badaniami a nie "bo ja czytałem o jednym kolesiu co się wyleczył jodem, to i wy się nim leczcie - ale nie wszyscy" ....... do tego wysnułeś sobie teorię wyssaną z palca, tak naprawdę, gdyby była prawdziwa i te braki były główną przyczyną depresji i nerwic - to byłoby tych chorób o 99% mniej.

 

Moim zdaniem zamknięcie tematu było słuszne bo wprowadzasz innych użytkowników w błąd.

 

I pod uwagę jest brane nie co chciałeś przekazać tylko co tam pisałeś.

 

Ponadto proszę cię o skasowanie dwóch pozostałych kont na tym forum, bo za multikonto jest tu ostrzeżenie!!

 

[Dodane po edycji:]

 

pawel25, co ma choroba tarczycy do suplementacji magnezu??

Każdy kto zgłasza się z objawami nerwicowymi do lekarza ogólnego dostaje skierowanie na badanie hormonów tarczycy - to pierwsze co się bada....tak samo jak inne dające podobne objawy choroby...to się wyklucza, wiemy o tym......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel25, niestety nie zgodzę sie z Tobą. Nawet jak uzupełnisz organizm o brakujace minerały i suplement diety, pierwiastki i witaminy, nie pozbędziesz sie dzięki temu zaburzeń osobowości, PTSD, schizofrenii, zaburzeń lękowych, depresyjnych i innych......tu potrzeba psychoterapii i niekiedy na początku lub w trakcie jej trwania farmakoterapii.

Prawidowa dieta sprzyja zdrowieniu, ale nie jest leczeniem podstawowym. Nie myl pojęć.NIe masz pojęcia o zaburzeniach. Swoimi wywodami chciałbyś obalić potężną dziedzinę , jaką jest psychologia.Takich mądrych jak Ty przed Tobą było wielu.

A stronka , którą podałeś jest dla mnie do d.py. Niena moje zaburzenia.

 

Zeby stwierdzic zaburzenie czy rzeczywiście go posiadamy, większośc przeszła całą diagnostykę chorób, które wywołuje nieprawidłowe funkcjonowanie narządów. Chłopie...większość z nas jest przebadana wzdłuż i w szerz.

Duszy nie prześwietlisz promieniowaniem rentgena, nie zrobisz badań ultrasonograficznych, hormonalnych itp.

No...chyba,że myslisz,że dusza to serce..............wtedy musisz się jeszcze udać do kardiologa. A jeśli ten nie wykryje nieprawidłowości to kaplica.

 

Chłpoczyku kochany, wiem,ze chcesz pomóc. NIestety obalam Twoją teoryjkę.Dieta calkowice nie wyleczy Cię z nerwicy. W ogóle to Ty nawet nei wiesz co oznacza ją mieć. To nie tylko drżenie rączek i nózek, ataki paniki, kula w gardle czy swędzenie skóry. To poważne "poczucie choroby",ae nie będę Cię wdrażala w tajniki.Po co?

Kupuj witaminki, gotuj smaczne zupki ze zdrowych warzywek. Zaserwuj sobie dodatkowo dietę środziemnomorską. Bo jeśli Tbie to pomaga, to znaczy,że masz rozstrój organizmu spowodowany niedożywieniem i awitaminozą z niedoboru.

Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem zbanowany za wyrazanie swoich opinni, nikogo nie obrazilem itd a mimo to mnie zbanowali, sfrustrowane dziewczyny(moderatorzy) nie uzywajace mozgu oprocz tego grube

 

I już obraziłeś, za taki tekst powinieneś dostać kopa na dziendobry ... bezdyskusyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy :great:

 

rozumiem, jednak w tym wypadku nie wyczułem, gdyby był uśmiech to bym złapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pan napisał też inny temat, w którym to wyjawił genialną teorię.. i sposób na uzdrowienie np. schizofrenii....:

 

PS. Bardzo też ciekawe jest to że jeśli zrobicie sobie głodówkę to w 2-3 dniu wszystkie wasze lęki, fobie i inne dziwactwa znikną ?!

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×