Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

ja też wole wygodniejsze miejsca do spania, aczkolwiek gdyby nie było innego wyjścia i np. tylko pod warunkiem spania w namiocie mogłabym jechać do Maroka powiedzmy, to zadeklarowałabym, że uwielbiam!

 

Bolały Cie kiedyś łydki od tańczenia przez pół nocy?

 

[Dodane po edycji:]

 

plus: w majówkę mam zamiar się uczyć do matury chyba jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też marzę o tangu! Ale na tango trzeba z partnerem chodzić i to na dodatek najlepiej o podobnym wzroście... ;/

Salse zaczynam od jutra, ale na sambę bym jeszcze się gdzieś baaardzo chciała zapisać.

W ogóle to wszystko chciałabym umieć tańczyć :D

 

co byś zrobiła jakbyś zobaczyła w autobusie ludzi przebranych za zielone krasnoludki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechnęłabym się a gdyby wyglądali przyjaźnie zapytałabym się co to za akcja ;)

 

Hmm czy lubię przebieranki? W sumie tak, ale polega to na zawiązywaniu ręcznika na szyi i udawaniu superbohatera :lol: Mogę wtedy robić WZIUUUUM :D

 

Miałaś/eś krasnala ogrodowego?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie odpowiedzieć pytaniem na pytanie :)

 

Czy jeśli powie się komuś w nerwach "zabije cie" ..to jest się mordercą ...albo jak się kogoś wyzwie od qrwy to czy ta osoba staje się nią ?

 

asceza czy hedonizm czy coś po środku ...co wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moja bliska osoba w sekundę wie że coś jest nie tak choćbym nie wiem jak starała się coś ukryć więc nie mam przed nim tajemnic..

 

wierzysz w wielką miłość po grób? a przynajmniej to że taka wielka wielka miłość zdarza się jeden raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierze ,że człowiek potrafi zwalczyć swoja słabość i oprzeć się pokusom . Wierze tez ,że można chcieć zasypiać i budzić się obok tej samej osoby .

 

czy to satysfakcjonująca odpowiedz ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ? w końcu jesteśmy zbudowani z tych samych cegiełek elementarnych co wszechświat . A pierwiastki naszych ciał to skutek umierania gwiazd .

 

Interesuje Cie fizyka subatomowa ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale pytanie ,nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×