Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

o Grudziądz! mieszkałam tam przez 2 m-ce,miłe wspomnienia mam z tym miastem :smile:

 

pisałyście o bieganiu po łące,po lesie,to ja mam i łąki i las i jezioro niedaleko, wszysko przy podwórku zależności z której strony.Do mnie na sadek przychodzą sarny,na podwórku po drzewem mieszkają zające.Nie mogę się doczekać wiosny a wtedy piesze wędrówki z psiakami :105: robimy wtedy ponad 20 km,jeżdżenie rower po leśnych alejkach i bieganie od wiosny do późnej jesieni póki dróg nie zawieje :?

czas wolny też mam 8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zazdroszczę Wam... Zawsze marzyłam o mieszkaniu w górach. W ich klimacie zawsze ożywam, czuję się zawsze znacznie lepiej, znika mi wiele dolegliwości (przynajmniej takie mam wrażenie - ciężko potwierdzić w 100%, bo wycieczki moje w góry są zawsze bardzo krótkie).

 

Mój dzisiejszy dzień był wyjątkowo spokojny. Jeden z nielicznych dni, kiedy się nie kłóciliśmy z mężem, kiedy było miło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się po prostu pięknie. Dostałam od kolegi sms-a, że się rozchorował i idzie po L4. Miał zaplanowane 3 usługi + moje dwie - nie wiem, kiedy to wszystko zrobię (muszę wykonać wszystko co zaplanowane dla mnie i dla niego - pomocy do roboty nie mam), a już nie mówię o bieżących mailach i telefonach. Zapowiada się kolejny zajeb**** dzień, po którym z nerwów moich strzępki zostaną, a jeszcze czeka mnie wieczór z mężem i dzieckiem aktywnie spędzony, więc po prostu padnę na koniec na pysk nieżywa. Trzeba mi się opanować i zakasać rękawy zamiast jęczeć. Do pracy!

(bu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham góry :105: tyle że ja tam nie zazbyt bo po kilku dniach dostaję ataku astmy :evil: ale sama nie wiem czemu bo w domu mam i pełno trawy i drzew :?

 

detektywmonk opowiedz jak było,jestem ciekawa

ja w marcu,oj będę się trząść :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAA!!! Zlikwidowali moją poradnię!! Do środy starczy mi leków, a lekarz rodzinny ostatnio dał mi receptę na jedno opakowanie mówiąc że nie może tak robić i mam przynieść zaświadczenie od psychiatry że się leczę, a jak ja mam coś takiego przynieść jak zostanę umówiona do kogokolwiek za dwa miesiące :/ :/ (w całym mieście zostały 4!! poradnie). Bleeee. Muszę jechać na uczelnię i przygotowywać się do sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dość dziwny, źle się czuję mimo wyspania

zaczęły mi się chyba jakieś objawy odstawienne benzo, dokładnie po tym jak pochwaliłam się, że nie mam takich objawów.

cały czas od kilku godzin mnie trzepie przeokropnie, mam wrażenie, że się zataczam jak idę, że nie trafiam w literki na klawiaturze tak mi się ręce trzęsą...

to jest tak jakby atak paniki trwał kilka godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basia

 

Mój dzień dzisiaj się będzie różnił od innych łaaaaaaaaaaaaaaaaaał. Wczoraj napisałam do psychologa i ogólnie szukam...

A dziś wpada do mnie koleżanka, jedyna jaką mam, ze swoją przyjaciółką i nie wiem co będziemy robić, pewnie oglądać filmy z wiśniówką..w sumie to się ciesze :great::great: Ale wpierw meczyk z moim kochanym i tosty jego roboty :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałam mamie, że przerywam studia... Wielka awantura, wytrzymałam na spokojnie do momentu, gdy zaczęła krzyczeć, że ona to ma nerwicę, depresję, bezsenność i co, i jakoś sobie radzi i robi co do niej należy.

 

Cały czas płaczę, dlaczego nie mam wsparcia w najbliższej rodzinie? Dlaczego mama, sama z problemami, nie może zrozumieć, że nie daję rady? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×