Skocz do zawartości
Nerwica.com

ulubiony aktor/aktorka


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

Moja będzie jeszcze dłuższa:

Samuel L. Jackson, Morgan Freeman, Denzel Washington,

Forest Whitaker, Robin Williams, Dustin Hoffman, Robert De Niro,

John Malkovith, Bruce Willis, Jack Nicholson, Nicolas Cage, Kevin Spacey, Joaquin Phoenix, Mat Damon, Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow,

Demi Moore.

I jeszcze oni:

Benicio Del Toro, Jason Statham, Vinnie Jones.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktor zdecydowanie Christopher Walken, ... potem Benicio Del Toro

aktorka- Diane Lane, choć bardziej za życiorys niz za zdolnosci aktorskie i Monica Bellucci, tez głównie za inne walory :)

 

...przychylam sie równiez do przedmówców- na Sandrę Bullock i Johnego Deppa, tez lubie popatrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojeju jeju...no dobra

 

najchętniej słucham tzw pedalskiej muzyki, tzn taka mnie najbardziej ujmuje..:) nie wiem dlaczego, ale kocham Erasure, Scissor sisters, Bronsky beat, Jimmy'ego Sommerville, The Darkness, Dead or Alive, Boy George, Culture Club, Prince - panowie śpiewający falsetem..to jest coś.. :D:D:D

 

Słucham punka? Rancid, Bad Religion, zaklasyfikuj to sobie gdzie chcesz..

 

Jeżeli chodzi o polską muzykę słucham Nagłego Ataku Spawacza, Stasia i rzadziej już kaliber44, Cool kids of death, The car is on fire, sistars

 

Bardzo lubię tzw czarną muzykę..macy grey, alicia keys, outcast tudzież każdy przejaw muzyki tanecznej typu disco np Disco Boys

 

Dalej ubóstwiam Keane'a, lubię Coldplay, Kosheen, Delirium, Edvina Martona za jego skrzypce i za duety z Jewgienijem Plushenko, Nightwish :mrgreen:

 

a tak naprawdę to słucham

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokyo Hotel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że widziałem, tak samo jak "Władcy Ognia", "Imperium słonca", "Mechanika" i oczywiście "Batmana".....parę jeszcze by sie znalazło....

Tak prawdę mówiąc Christian dorastał na ekranie kina....

 

W "Mechaniku" był taki chudziutki, że bałam siuę, że się złamie na pół. A "Batmana" nie widziałam. Krytyka zdeczko go zjechała, choc nie dlatego nie poszłam na film. Zobaczyć CB w obcisłym trykocie - mmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×