Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Na wieczór krem Nivea, moja babcia go używa od zawsze i ma mniej zmarszczek od mojej mamy :shock: (dziewczyny nie zapominajcie o kremowaniu szyi :D) rano krem matujący - zazwyczaj Ziai, a jak pojawi się problem ze skórą to smaruję Sudokremem :)

 

Czy to forum również zastąpiło Ci życie towarzyskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie nie znam, bo nie mam żadnego doświadczenia, ale mam wrażenie, że jeśli ludzie kłócą się z błahego powodu to w rzeczywistości chodzi o coś zupełnie innego - o czym unikacie rozmów. Choć pewnie gadam od rzeczy.

 

Umiesz się kłócić? Podobno sztuką jest kłócić się z klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co robisz jak nie siedzisz przy kompie albo nie leżysz w łóżku?

yyyy trudne pytanie, bo ostatnio albo leżę w łóżku, albo siedzę przy kompie... a tak na prawdę to leżę z kompem w łóżku od pewnego czasu... :/

 

 

 

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania :pirate:

 

A na serio to idę na spacer, rozwiązuję Jolki z moją mamą (przy śniadaniu albo w porze picia kawy) albo się w nią wtulam przy każdej nadarzającej okazji :D CO zajmuje najwyżej 2h na dobę :(

 

Ktoś kiedyś policzył ile forumowych par tu powstało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem, panicznie boję się psów (lubię mnie gryźć :(), ale z drugiej strony jeśli pozwoliłby mi do siebie podejść to zaprowadziłabym go do najbliższej placówki dla zwierząt, w innym przypadku zadzwoniłabym na policję i powiedziała o nim i czekała póki ktoś go nie odbierze.

 

Ratowałaś/eś jaskółki jako dziecko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ale nigdy nie straszyłam gołąbków, ganiając je... zawsze mama mi mówiła, że one mają takie małe serduszka i że się bardzo boją...

 

ale np wróble czy inne ptaszki to próbowałam ratować, np jak znalazłam, to zanosiłam do weterynarza..

 

 

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×