Skocz do zawartości
Nerwica.com

***SNY***


innge

Rekomendowane odpowiedzi

a mi się raz śniło, że byłam nastolatką i z grupą innych nastolatków. jak takie dzieciaki. nagle spostrzegliśmy, że mamy na sobie stroje kowbojskie i moje ciało zaczęło się świecić. po chwili zaczeli nas gonić indianie, uciekaliśmy przez cale miasto, aż dopadli mnie mnie i taka dziewczyne ze snu. indianin chwycił ją za gardło i powiedzial, że nie udusi jej, bo jest za ładna. potem złapał mnie i naciął mi mocno policzek, tak że poczułam charowanie noża po mojej kości policzkowej ( we śnie czuję ból, więc nie było to miłe) i powiedział mi, że robi to dlatego, że mnie tak bardzo lubi, potem dodał, żebym po śmierci oddała mu kość policzkową z twarzy z tym nacięciem na pamiątkę, żeby mnie pamiętał.

 

potem znaleźliśmy sie w jakiejś szkole, i wszystkie nasze stroje zmieniły się w stroje militarne, i kolega zaczął śweicić, a do szkoly wdarli się terroryści i wiedziałam , że to jego misja, że teraz on będzie mial jakieś zadanie. o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spełnia się

 

często, ale nie zawsze.

 

mamie śniła się gnijąca szczęka i wypadanie zębów.

na drugi dzień ni stąd ni z owąd umarła babcia.

 

bywa, bywa...

 

jak się śni jezioro- oznacza to ciężką chorąbę twoją lub bliskich.

 

jak się śni pech, to rano jest szczęście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mi się śniło że mi wypadł ząb

kiedyś też mi się sniło to samo

 

Mi się śni że stoje przed umywalką i wyciągam zęba (2kę), poźniej wszystkie wypadają i mam uczcie jakbym miał tic taki w buzi, po czym wypluwam ząbki do umywalki... Mocne, przepraszam z góry za efekt u osób z bujną wyobraźnią! Dość przykry sen. Ja jednak nadal żyje.

 

Podejrzewam że powód jest bardziej prozaiczy i ma to coś wspołnego z filmem który należy do moich ulubionych, jest nim "Opętanie" z Kevinem Baconem - jest tam podobna scena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leksykon marzeń sennych zawsze mam pod ręką obok łóżka :smile:

Czy wierzę?Sama nie wiem ,ale bardzo częto się sprawdza-szczególnie te nieszczęsne zęby :cry:

Zauważyłam że kiedy śnią mi się nie wrózy to bynajmniej czyjejś śmierci ale wiem że w bliskim czasie będę zasówac z synem do lekarza :(

 

I dzieci....im mniejsze dziecko-tym większy kłopot :?

 

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami budze sie przed praca zlany potem pelen obaw o moja ukochana restauracje.

Sni mi sie tez ze jako dziecko trace matke.

Tego sie boje, bardzo sie boje. Chociaz jezyk mam ciezki to strach tez mna targa i to ten najglebszy, bo z serca.

A teraz na poprawe humoru dodam ze snila mi sie raz piekna tecza nad kioskiem ruchu. Cos wspanialego na wyjezdzie ze sklepu na blokowisku.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mi się śniło że mi wypadł ząb

kiedyś też mi się sniło to samo

 

Mi się śni że stoje przed umywalką i wyciągam zęba (2kę), poźniej wszystkie wypadają i mam uczcie jakbym miał tic taki w buzi, po czym wypluwam ząbki do umywalki... Mocne, przepraszam z góry za efekt u osób z bujną wyobraźnią! Dość przykry sen. Ja jednak nadal żyje.

 

Podejrzewam że powód jest bardziej prozaiczy i ma to coś wspołnego z filmem który należy do moich ulubionych, jest nim "Opętanie" z Kevinem Baconem - jest tam podobna scena.

mam coś podobnego ztym wypluwanie zębów

to jest bardzo głupi sen nie lubię go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sen z zębem się sprawdził po częsci, wizyta u lekarza nie była udana, przez kolejne 6 miesięcy nie mogę uprawiać sportu(moje hobby)...Już któryś raz z kolei mój sen ujawnia co się wydarzy...zbieg okoliczności? Może, choć to zbyt często się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to, lub czasem mi się śni że się z kimś bije(np. zostaje napadnięty) i gdy się bronie i uderzam to ciosy są strasznie wolne i niecelne, a przy tym potrzeba wiele sił żeby je wykonać(tak samo jak bym był w wodzie). Sny z ucieczką też się zdarzają, tylko nie pamiętam konkretnie przed czym uciekałem, był chyba kiedyś jakiś psychopata z nożem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderzam to ciosy są strasznie wolne i niecelne, a przy tym potrzeba wiele sił żeby je wykonać(tak samo jak bym był w wodzie).

 

Mam to samo. Bardzo dziwne uczucie, dokładnie tak jakby wróg był niezniszczalny. Dziwne uczucie bezsilności...

 

Sny z ucieczką też się zdarzają, tylko nie pamiętam konkretnie przed czym uciekałem, był chyba kiedyś jakiś psychopata z nożem

 

W dziecinstwie notorycznie zdażało mi się uciekać w snach. Teraz zwykle jestem w jakiejś pokręconej podróży tzn. zwykle musze dostać się z punktu A do punktu B ;)

 

[ Dodano: Sro Paź 25, 2006 12:41 am ]

hehe.....jakkbys biegła w miodzie, lub smarze.......kto nie zna tego uczucia....zawsze tak jest jak sie przed czymś ucieka i ucieka i ucieka......

 

Ciekawe czy to jest uwarunkowane psychicznie u nerwicowców, te podobne sny i odczucia czy to raczej tak ogólnie ludziom często się śni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w snach ruch jest tak spowolniony

 

Eeee....może jak mielimy nogami żeby biec to kołdra przeszkadza?? :smile:

 

nie wierze w sny. wiele razy snily mi sie zęby (podobno oznaczaja smierc) nawet zęby ktore sie smialy a najczesciej snilo mi sie ze mi wypadaly zeby....i nikt nie umarl.

 

Nie chodzi głównie o jakieś przewidywanie zdarzeń, ale o to że sny mogą pomóc rozwiązać nasze problemy ujawniając niektóre zdarzenia o których w dniu codziennym nie pamiętamy, ale siedzą w naszej podświadomości i powodują lęk. Hmmm...nie wiem za specjalnie jak to napisać, ale chyba wyszło zrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: a sni się wam że uciekacie przed czymś i uciec nie możecie

nogi są takie ciężkie kroka nie można zrobić zawsze uciekam prezed pociągem :roll:

 

Kiedyś uciekałam ciemną ulicą przed gestapo, innego razu przed gangsterami.

W dzieciństwie powtarzał mi się kilkukrotnie ten sam sen. Stoje przy takim wysokim betonowym płocie, za którym rosna jakieś drzewa, park albo co. Naprzeciw mnie facet w tekturowej masce lwa. Potem jest już samo zwierzę- lew. Biegnę wzdłuż płotu drażniąc go patykiem, aż nagle... płot się kończy.

Nie wiem czy to nie z jakiegoś filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny las........obraz czarno-biały.....grupka ludzi wśród nich ja.....puste drzewa bez lisci....i ta zgniła atmosfera....że cos sie stanie....Widok łupanych kamieniem kości ramion i nóg......przcinanych scięgien....W końcu zostaje sam....nikogo wokół....przerazajaca samotnośc i niemoc....gdzie iść?.......Za chwilę nad moja głowa pojawia sie siekiera....i mężczyzna który ja trzyma, majacy obłęd w oczach....

 

Tyle pamietam z mojego snu, który przyśnił się mi przedwczoraj...zerwałem się zlany potem i z krzykiem.....Jeden z najgorszych snów w życiu.....dobrze ze to tylko sen......i mam nadzieje że nie proroczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow::arrow: a mój najgłupszy sen to taki :arrow:

nie umiem pływać i może dlatego mi się takie dziwe coś śni :arrow: siedzę na srodku oceanu na ławeczce nie mogę się ruszyć bo spadne i czekam az ktoś mnie uratuje hahahh

 

jak woda jest czysta i niezmącona to dobrze. jak brudna - żle. Tak przynajmniej twierdzi moja mama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żle wróży. Nie pamiętam dokładnie, czy to wróży źle na przyszłość, czy jest tylko odbiciem problemów, które narastają w tzw. bieżącym życiu. Jak będę gadać z mamą, to się jej spytam.

A mi ostatnio się śniło, że mnie skatowała grupa 13-latków, małych i chudych... hm. zupełnie jak w tym gimnazjum w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałam serię snów z deszczem. Jak siedzę w pokoju i pada. Siedzę w pokoju, a deszcz zaczyna przedostawać się do środka. I zawsze gdy budziłam się rano to czułam przeraźliwy smutek z tych snów.

 

A najgłupszy sen: Miałam tasiemca, który chodził mi pod skórą. Widziałam jak porusza się mi po twarzy, przesuwało sie takie długie zgrubienie. I mówiłam o tym rodzicom, i innym, ale nikt mi nie wierzyl. W końcu babcia przyznała mi rację. Dała mi miskę gorącego mleka i kazała inhalować się oparami. Zwymiotowałam, i widziałam jak pasożyt jeden jeszcze na ziemi sie ruszał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×