Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja też biorę ParoGen, tylko ja przez 3 pierwsze dni brałam 10mg, a teraz biorę caą tabletkę. Biorę go od 4 stycznia. Też mam nieprzyjemne objawy niepożadane i też czekam na efekty. Jeszcze biorę Afobam jedną tabletką. jestem po nich taka senna. ciągle bym spała. Noce przesypiam całe po 11godzin. najgorsze jest to ze nie moge sie uczyc bo tak mnie usypia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam zamiar zaczac kuracje inozytolem tylko ze nigdzie nie moge go dostac. Jak juz bede mial to przetestuje na sobie :D

 

Zaciekawił mnie ten inozytol mam nadzieje, że to nie jakaś ściema. Brał to ktoś? Można to łączyć z parogenem?

 

 

19_latek można to kupić np: http://www.herbapis.pl/inozytol-usmiech-masz-na-co-dzien,p949.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już z 11 tygodni na paroksetynie. Jest cudnie. Dawka 30 mg. :105:

 

[Dodane po edycji:]

 

Od 3 tygodni zero skoków nastroju. Ciągle nastrój na plus. Chyba, że ktoś mnie z równowagi wyprowadzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, ja wiem, ze nie powinno sie łączyć leków (zwłaszcza psychotropów) z alkoholem, ale mimo wszystko nie uwierzę, że się wszyscy do tego stosują. Jakie macie objawy po wypiciu np. piwka?

Ja wczoraj wypiłam 3 piwka wieczorem (dodam, że mam bardzo mocną glowę i taka ilość nie robi na mnie wrażenia :)) i juz w nocy od 3 nie mogłam spać a rano niemiłosierny ból głowy....

jak brałam parogen to luuuzik, jak teraz zmieniłam na Andepin.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomianowska, Dużo sexu będzie trzeba ;P Ja tam zostaje przy mojej dawce 30 mg i ani mi się śni coś zmieniać. Czuję się tak, jakbym chciał się zawsze czuć w życiu :) I ten stan się utrzymuje nie od paru dni, ale od paru tygodni. Więc nie jest to jakiś chwilowy skok nastroju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×