Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Wchodząc na czyiś profil możemy sprawdzić datę i godzinę ostatniego logowania. Czy jeśli nie możemy zobaczyć kiedy było ostatnie logowanie, oznacza to, że użytkownik jest w tej chwili zalogowany, czy działa tutaj opcja ukrywania obecności na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Wchodząc na czyiś profil możemy sprawdzić datę i godzinę ostatniego logowania. Czy jeśli nie możemy zobaczyć kiedy było ostatnie logowanie, oznacza to, że użytkownik jest w tej chwili zalogowany, czy działa tutaj opcja ukrywania obecności na forum?

Data ostatniego logowania w przypadku gdy osoba jest online liczona jest od momentu zalogowania się (rozpoczęcia sesji) w danym dniu. Np. ja dzisiaj mam w tle odpalone forum i co jakiś czas na nie zerkam więc mimo, że mamy 18:30 to w profilu widnieje 'dzisiaj, 15:35'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek, bo bardzo często mam problemy z wyszukiwarką. Pokazuje mi, żeby spróbować później skorzystać z wyszukiwarki. Czasem jak wpiszę szukane słowo to znajdzie pasujące posty a jak za chwilę chcę więcej poszukać to się buntuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czasem nie kontrola antyfloodowa? zadajesz w zbyt krótkim czasie zapytania do wyszukiwarki zamiast odczekać np 30 sekund między jednym, a drugim (niektórzy admini/modzi [?] nakładają dłuższą ochronę). spróbuj odczekać chwilę od wpisania i wciśnięcia "szukaj" i wyskoczenia wyników i dopiero wpisz drugie zapytanie. ja też jak za szybko działam na wyszukiwarce to wyskakuje mi komunikat, ale starczy, że odczekam te 30 sekund i mogę działać dalej. pewnie admin z resztą Ci to wyjaśni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czasem nie kontrola antyfloodowa? zadajesz w zbyt krótkim czasie zapytania do wyszukiwarki zamiast odczekać np 30 sekund między jednym, a drugim (niektórzy admini/modzi [?] nakładają dłuższą ochronę). spróbuj odczekać chwilę od wpisania i wciśnięcia "szukaj" i wyskoczenia wyników i dopiero wpisz drugie zapytanie. ja też jak za szybko działam na wyszukiwarce to wyskakuje mi komunikat, ale starczy, że odczekam te 30 sekund i mogę działać dalej. pewnie admin z resztą Ci to wyjaśni ;)

Jest dokładnie tak, jak napisała shelby.

Dla niezarejestrowanych Użytkowników interwał antyfloodowy wynosi 65 sekund. Dla zalogowanych - 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dlaczego napisane przeze mnie posty się ciągle dublują? Piszę, wysyłam i wyskakują dwa takie same. Ostatnio dzieje się to coraz częściej i mnie jakby denerwuje :oops: Dziękuję 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dlaczego napisane przeze mnie posty się ciągle dublują? Piszę, wysyłam i wyskakują dwa takie same. Ostatnio dzieje się to coraz częściej i mnie jakby denerwuje :oops: Dziękuję 8)

Jeżeli klikniesz na 'wyślij' 2x coś takiego może się dziać. Czasami jak forum jest obciążone trochę dłużej trwa zapisanie postu do bazy, wystarczy chwilkę poczekać. :)

Pytanie do admina- co jest grane ostatnimi czasy z forum? Strony chodzą na prędkości połowy modemu...

W ciągu dnia nie powinno być żadnych problemów z ładowaniem forum. W okolicach godzin 2-3 wykonywane są kopie baz danych w związku z czym przed ten czas może forum chodzić troszkę wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam pytanie dotyczące czatu (przepraszam z góry jak już taki temat był ale w 'szukaj' nie znalazłem wszystkiego ogarniętego w jeden post.)

 

1. jaki program polecacie do czatowania? (najlepiej polski)

2. jak wejść na ten czat przez ten program (trzeba wpisać pokój, serwer,port itp? - jak tak to co dokładnie)

3. jak zarejestrować tam nick (chyba że nick z forum działa to ok)

4. na czacie są co dzień organizowane jakieś spotkania o danych godzinach czy po prostu o każdej porze dnia ktoś tam jest z kim można pogadać?

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×