Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Amon nie bierze psychotropów od wczoraj. Więc też już ma głowę trochę ''przerytą'' .Ja brałem Anafranil porównywalny mocą do amni i jakoś nie zrobił mi sieki z mózgu. Nie przesadzaj.

 

Miałem wziąść reckę na mitrazepinę, ale jak koszt wyniósł by mnie miesięcznie coś koło 40 zł, zdecydowałem się na mianserynę, za którą na ''P'' za 90 tablet po 10 mg zapłaciłem 8 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Marek oznacza- im większa dawka tym lepiej śpię i tym bardziej uspokojona jestem dnia następnego. Chętnie brałabym 60-90 mg, ale nie mogę się potem dobudzić do południa, a dopiero po 15 zaczynam czuć się normalnie.

 

Za to jak dodam do 30- 45 mg mianseryny Trittico, Anafranil lub Seronil noradrenalina wyrywa z butów ;)

 

 

60 mg to normalna dawka mieszcząca się w granicach średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senność w dzień maleje, ale sypia się długo, ok 10-12 godzin. Jak brałam ten lek o 24, to wstawałam o 12 w południe. Teraz biorę o 20.00 i budzę się o 9.00

Niektórzy reagują na mianserynę dużo lepiej i są w stanie wstać do pracy o siódmej bez szczególnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R.,Zasadnicze pytanie. Napisałaś, że senność w dzień maleje, natomiast czy efekt nasenny bezpośrednio po wzięciu tabletek jest z czasem podobny? Skoro teraz 50 mg mnie usypia. Czy np. za miesiąc będzie podobnie tylko bez przymulenia na następny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R., Tylko mnie średnio uracza ta naturalna senność. Przyzwyczaiłem się do siekier nasennych. No ale walczę. Narazie z Tisercinem biorę. Myślę, że za parę dni organizm zapomni co to benzo i zolpidem na sen. Może za kilka dni mi się ureguluje sen i odłoże mianserynę bo nie widzę potrzeby brania drugiego antydepresantu. Paroksetyna spisuje się wybitnie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lerivon - brany ponad miesiąc ( prawie 2 ) - rezultat = "0" ( jakbym gryzł "trawę' ).

Lecz każdy ma inne odczucia/uzależnienia/problemy/nastrój/stan itp/itd - i może na kogoś to działa ... jak miałem gorsze czasy ( jest jednak trochę lepiej obecnie z pewnych wzgl. ;] )-to tak w sumie -nic prawie -nie działało na mnie prócz Lora ( który jakoś mnie potrafił uspokoić i to też nie zawsze ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×