Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jestem tu nowa, mam 17 lat i ogromny problem ze sobą, z uczuciami, emocjami, itd...... chciałabym pójść do psychologa ale nie stać mnie na prywatne drogie wizyty...poszukuję psychologa, który mógłby mnie przyjąć za darmo....podobno przed ukończeniem 18 lat jest to bardziej prawdopodobne.....Mieszkam w okolicach Krakowa....znacie kogoś takiego, kto mógłby mi pomóc ? Moja depresja pogłębia się z dnia na dzień, zastanawiam się czy dzisiaj nie osiągnęła już szczytu...proszę... pomóżcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam pytanie odnośnie psychoterapii metodą Gestalt. Pytanie jest bardzo ogólne, czy ktoś, w miarę prostych słowach, może opisać na czym owa terapia polega, czym różni się od innych? I może polecić jakiś dobry gabinet psychoterapii Gestalt w Krakowie?

 

Z góry dziękuję, choć mam nadzieję, będę mógł dziękować imiennie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terapia-gestalt-t13457.html

 

szukanie nie boli :nono:

 

googlowanie też nie:

 

Instytut Terapii Gestalt

 

Psychoterapeuci posiadający certyfikat psychoterapeuty i trenera ITG oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP):

 

- mgr Katarzyna Węglorz-Makuch

- mgr Ewa Canert-Łąka (0 601 591 341)

- mgr Tomasz Rebeta

- mgr Renata Procak

 

30-693 Kraków

ul. Gwarna 2b

tel.: 012 659 56 60

tel.: 0 600 952 834

 

Więcej informacji tu: http://www.gestalt.pl/main.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polonica7 Przeczytaj dokładnie to forum i dokładnie ten temat od początku jest tu bardzo dużo o bezpłatnym leczeniu. W przypadku terapii wiek nie ma żadnego znaczenia.

 

Ja polecam moją psychoterapeutkę Mgr. Agnieszka Turkot wizyta 90 zł prywatnie.ul. Studencka niedaleko Rynku Głównego Baba ma łeb jak SAGAN he he. Na samym początku nie kumałam o czym ona mówi teraz widzę że to ja wielu rzeczy nie zauważałam a jej wystarczyły 3 wizyty już wiedziała zre jestem DDA a ja sama temu zaprzeczałam 23 lata. Jest bardzo zaangażowana w to co mówię, nie ocenia, motywuje do zmian w życiu i co najważniejsze od samego początku miała niezłomną wiarę w to że na pewno się wyleczę. Pełna fachura. Jestem u niej już rok. Po za tym jest też mediatorem chyba rozwodowym i pracuje w szpitalu. Także ma chyba duże doświadczenie chociaż jest młoda.

 

Ps. Wole iść do psychologa niż psychiatry bo różnica między nimi jest taka że psycholog to soba która 5 lat uczyła się o uczuciach i emocjach. A psychiatra 6 lat medycyny i uczył się o wątrobie, sercu kościach itp. I nagle po pięciu latach wybrał specjalizację psychiatra bo najmniej roboty. Nie wieże w lekarzy medycyny którzy leczą przez psychoterapię to jest dla nich tylko łatwy zarobek.

Psycholog to lekarz duszy i przy tym obstaję:);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okularnica, Cześć ,z tego co wiem "caritas" współpracuje z takimi psychologami ,np; w wypadku klęsk żywiołowych i indywidualne przypadki tez. Może zadzwoń do Krakowskiego Caritas i zapytaj czy mają namiar na takiego psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP.

 

Wie ktoś coś o ośrodku na STUDENCKIEJ w KRAKOWIE?

 

CO o psychiatrach tam przyjmujących?

 

Może ma ktoś jakieśdoświadczenia???

 

PRosze Pomóżcie, byłam w pro psyche na Śląskiej, ale tam mnie raczej zbyła niejaka pani Huplik, chciałabym kogoś chociaż troche traktującego pacjenta jak wyzwanie...

 

Tak ja tam chodzę od roku czasu. Jest nawet ok. Myślę że wielkie zmiany w moim myśleniu się pojawiły ale w zachowaniu jeszcze nie. Do tego trzeba chyba czasu. Drogo bo prywatnie.Ale jak już zaczęłam to chce skończyć, nie przerywać. Dochodzę do wniosku, że ta psychoterapia chyba mało dla mnie, nie wiem co zrobić jestem po grupowej mało ukierunkowanej na moje problemy, i po indywidualnej a nadal boje się z domu wyjść sama. Przy pierwszym epizodzie trafiłam do pani szaszkiewicz super babka, teraz też tam chodzę ale do innej młodszej. Szaszkiewicz jest chyba najlepsza tam ale terminy to takie ze hooo hooo miesiąc czekania. a gdzie tu myśleć o jakiejś długoterminowej psychoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że potrzebna Ci pomocna dłoń w radzeniu sobie z sobą samym lub z przeciwnościami życia, jakie Cię spotykają, oferuję Ci moją pomoc.

Jestem wykwalifikowanym psychologiem, terapeutą, trenerem. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, by w przyszłości uzyskać certyfikat psychoterapeuty (jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym). Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.

Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym, lecz do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, traktując jego problemy z należytym szacunkiem. Zachowuję anonimowość oraz przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane przez Ciebie decyzje.

Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Wykonuję niezbędną diagnostykę psychologiczną.

Oferuję pomoc indywidualną m.in. w następujących obszarach:

• Lęk, niepokój, depresja,

• Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,

• Zaburzenia emocjonalne,

• Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,

• Brak poczucia satysfakcji z życia,

• Trudności w relacjach interpersonalnych,

• Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,

• Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi.

 

Gabinet Pomocy Psychologicznej

mgr Aleksandra Krzywińska

adres: ul. Semperitowców 13, Kraków

telefon: 0 602 67 00 62

www.terapia-krakow.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma jakiec informacje na temat kliniki nerwic w krakowie dla dorosłych.byłam 1,5 roku temu na leczeniu w klinice nerwic na sobieskiego troche gorzej zaczynam sie czuc ,w warszawie jest remont kliniki i niewiem jak długo on jeszcze potrwa ,działa tylko oddział dzienny.bardzo prosze o jakies informacje na temat kliniki nerwic w krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was był u dr Milczarek lub u dr Iwony Sobolewskiej? Zapisałem sie narazie do obu, poluje na najwcześniejszy możliwy termin. Najbliższy mam już za tydzień u pani Sobolewskiej. Jakieś opinie macie?

 

Jakich psychologów polecacie? (tylko refundacja NFZ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i bardzo proszę o pomoc. Kto może mi polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Krakowie który przyjmuje prywatnie specjalistę od nerwic lękowych. Chodzi mi o takiego który ma jakieś doświadczenie, podejście do pacjenta i wyniki w leczeniu. Do tej pory niestety trafiałem na psychiatrów którzy po pięciu minutach rozmowy zapisywali mi leki i następny proszę. Wszystkim z góry szczerze dziękuje.

 

-- 31 sty 2011, 10:49 --

 

P.S - chodzi mi przede wszystkim o psychiatrę nie psychologa lub ewentualnie

kogoś kto posiada te dwie specjalności

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×