Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Vi. to Twój szczurek :!::105:

takiego samego miałam Zenka mój brat też miał Zdzicha i Dzidka

też serki uwielbiały

patrze i marzę rzeby sobie kupić :105: ale nie mogę przy 4 psach i kotce którą bardzo by ucieszyła taka uczta

 

[Dodane po edycji:]

 

a to mój psiak niestety już odszedł

 

[Dodane po edycji:]

 

AnoReksio

jest w Tęczowej Krainie i tam na mnie czeka

już becze

 

[Dodane po edycji:]

 

Reksiuś przyjdę tam po Ciebie

1566291739_2009czerwiec010.thumb.jpg.3f4f1b9494b9c964f6c76c319ace5e06.jpg

1628823227_Anoreksio005.thumb.jpg.696a5404f1e76a5b7c638d8935a51a43.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bura, super psiak !

 

coma, tylko z ciekawości pytałam.. nie miałam nigdy do czynienia z chomikiem ale rozmawiając z ludźmi którzy mają, to zazwyczaj słyszałam, że strasznie gryzą, uciekają i nie są kontaktowe za bardzo..

a Twój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, nie gryzą, trochę uciekają - jak to zwierzątka, i są w miarę kontaktowe...przynajmniej mój taki jest.. Mój lata jak nakręcona myszka-zabawka. :D Gryzł trochę na początku, ale teraz już się oswoił i nie ma z tym najmniejszego problemu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomiki gryza? Raczej szczury gryza - przynajmniej dosc spokojny i mily szczur mojej kuzynki, obeznany i zaprzyjazniony (jesli mozna tak powiedziec) z domowym krolikiem, ktoregos dnia, zupelnie bez przyczyny rzucil sie na niego i wrecz zmasakrowal... Krolik niestety byl nie do uratowania i pare dni pozniej skonczyl za, jak to sie mowi "teczowym mostem" :( Watpie zeby tlusciutki, mniej obrotny i zwawy chomik zrobil cos podobnego...

 

Lubie szczurki, nawet mialam jednego kiedys, ale teraz jakos tak troche sceptycznie do nich podchodze przez ta sytuacje, mimo,ze z wygladu sa bezsprzecznie urocze :) Wole chyba chomiki, ale ogolnie z mniejszych zwierzatek najbardziej lubie wlasnie kroliczki miniaturowe. Sama mam wlasnie krolika i psa :) Wrzuce kiedys fotki, ale nie teraz bo zaraz spadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy na początku zazwyczaj każdy gryzoń jest nieufny, nie zna właściciela, nie wie na co się może nastawić, więc gryzie... miałam chomiki... żadnej zabawy z nimi, za bardzo bystre nie są, taki pupilek do pooglądania jak biega w kółeczku...

szczur zaś jest o wiele bardziej inteligentny, można się z nim normalnie bawić, rozpoznaje właściciela, jeśli Cię lubi to nawet liże, ale gryźć -oswojony szczur w normalnych warunkach nie gryzie swojego właściciela...

 

a ja zrobilam moim cudeńkom totalne przemeblowania. kapturki mają domek i werandę, bo klatka jest dosyć mała, wyjęłam im piętro całkowicie, ale im to pasuje; a braciszki mają prawdziwy tor przeszkód... wyjęłam jedno piętro, dałam mniejsze pochyle, do tego mają masę hamaczków, które im się podobają... z butelki po pepsi zrobiłam mały śpiworek :lol: obcięłam końcówki, owinęłam butelkę starym szlafrokiem, w środku zrobiłam wyściółką... Wacuś jest wniebowzięty, śpi tam teraz, Cipciok zaś woli hamaczki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Claire ugryzła moją mamę, ale jak ta myła półĸę na której leży klatka środkami chemicznymi.

Tak to nigdy mnie nie gryzie, z wyjątkiem przyjaznego podgryzania ust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×