Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

On .. moja kolejna chora fascynacja... mój wykładowca przedmiotu socjologia :mrgreen: ..

na dźwięk jego głosu sutki skręcają mi się w świderki, z każdym jego uśmiechem czuję wypełniającą mnie błogość..

zawsze kiedy zbłądzi wzrokiem w moje okolice i nasze spojrzenia na moment się skrzyżują, czuję jak miękną mi kolana i krew, aż w środku gotuje.. mam taką chorą wizję, że zdzieram z niego ten grzeczny garniturek, a z jego krawata robię sobie smycz na której .. DOBRA DOŚĆ!!! :mrgreen: .. rozmarzyłam się trochę .. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:niemądry to pociesze Cię, że po mojemu to nic wyjątkowego nie tracisz ;) te moje chore fascynacje wybuchają nagle, gwałtownie i w najmniej oczekiwanym momencie .. i równie szybko mogą zgasnąć ;)

 

a tak swoją drogą to kocham Krecika i ta miłość nie umrze nigdy :mrgreen:

ajoo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ja lubie chodzić po sklepach, zwłaszcza wtedy, kiedy chcę sobie kupic coś dla siebie. Jednak nieraz nie umiem się zdecydować. Wtedy idę z siostrą, ona doradza.

Dzisiaj też z nią byłam.

Ale sama wybierałam.

A ona pod wpływem moich zakupów, widząc moją fascynację butami kupiła takie same -z czerwoną podeszwą.Kozaczki kupila inne niż moje.

 

Kasiu, musze się ograniczać z zakupami, powaznie mówię. Muszę oszczędzać.Mieszkanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu wyprowadzki z domu, mam cały czas niezły humor :) zdarzają mi się "zawiechy", ale są krótkie i rzadkie. Dzisiaj radość sprawiło mi wspólne śniadanie z moim narzeczonym :) Miło mi się patrzy na własnoręcznie skręcone meble i przepiękny widok z okien.. ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 2.00 w nocy to już dziś, więc mogę napisać, otóż latając po programach tv zmęczona niezasypianiem wpadłam akurat na "Czas Surferów" i się niemiłosiernie uśmiałam. tak jak nie lubię polskich filmów, to zdarzają się wśród nich perełki i Czas surferów do nich należy. bombowe teksty! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×