Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, dziękuję za wycięcie tych postów. :) Postarałem się jednak przeczytać cały wątek.

 

To ja też wtrącę swoje 3 grosze::)- jak to nożyce . Moim skromnym zdaniem za szybko tu się udziela ostrzeżeń. Rozumiem ,że czasem każdego może ponieść , albo ,że czasem wdajemy si w durne dyskusje , które do niczego nie prowadzą, ale myślę ,że modzi to trochę zbyt surowo oceniają. Można by podchodzić z większym dystansem i luzem.

Dawniej (dwa lub trzy lata temu) był system 3 ostrzeżeń. Zazwyczaj (większość przypadków) kończyło się to tym, że osoba, która miała dwa ostrzeżenia w późniejszym czasie zbierała trzecie w związku z czym zadecydowaliśmy, że dwa ostrzeżenia są wystarczające. Większość Użytkowników forum nie ma nawet jednego ostrzeżenia. Wychodzimy z założenia, że jeżeli ktoś ma jedno ostrzeżenie to jest świadomy tego, że następne zakończy się blokadą konta. Jeżeli ktoś świadomie łamie regulamin i/lub chce nas prowokować bez przyczyny - jego konto zostanie zablokowane. Mimo wszystko przed przyznaniem ostrzeżenia zazwyczaj wysyłamy słowne upomnienie.

 

Ja mam pytanie do Admina. Proszę o zmianę mojego nicka na Michuj. Mogę z takiego korzystać?

Napisz proszę pw do mnie w tej sprawie.

 

Panna_Modliszka,

O przyznawaniu ostrzeżeń. jak napisałam wyżej moim zdaniem są przyznawane ze zbyt błahych powodów. Śmiem twierdzić ,że nie jest to tylko moje zdanie i pewnie dlatego dyskusja wywołuje takie poruszenie i tyle "sępów" się tu zleciało

Ostrzeżenia są ostatecznością. Najpierw przed przyznaniem ostrzeżenia są wysyłane upomnienia (jako notatka do postu i/lub pw do autora).

 

[Dodane po edycji:]

 

Dodałem wiadomość /2 która określa limit ostrzeżeń aby każdy wiedział ile ostrzeżeń kończy się dezaktywacją konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale juz pisalam, jak bylo - nie widzialam tego! Wlasciwie to moj blad moze, bo nigdy nie czytam, co ktos napisal podczs pisania mojego posta :D Zostawiam sobie te posty do poczytania pozniej, jak wysle mojego posta w swiat :D

Już niedługo ost przestanie być liczony a jesteś spoko babka i wiem, że niedługo będziesz miała czyste konto. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale juz pisalam, jak bylo - nie widzialam tego! Wlasciwie to moj blad moze, bo nigdy nie czytam, co ktos napisal podczs pisania mojego posta :D Zostawiam sobie te posty do poczytania pozniej, jak wysle mojego posta w swiat :D

Już niedługo ost przestanie być liczony a jesteś spoko babka i wiem, że niedługo będziesz miała czyste konto. :)

 

Hehe spoko :D :) Jakos przezyje ten straszliwy czas z ostem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, a to jaka jest ważność ostów?
Jak niedługo? Ja zarobiłam w tym samym dniu chyba nawet i to było całkiem niedawno czyli prawie rok nas jeszcze będzie zdobiło:(

90 dni od otrzymania ostrzeżenia, ale myślę nad zmniejszeniem tego terminu do 45 dni, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje zrobić awatar ze zdjęcia wysokiej rozdzielczości ..już je odchudziłem i poprzycinałem ale jako jpg nadal jest za doże .

Moze format na inny zmienić tzn gif albo bmp ? jak to zrobić ,jakim programem byle prosty był .

Może ktoś podpowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj programu Open Canvas :pirate: ... zajmuję ok 3mb (jak malutko) a jest prawie jak Photoshop :) I jest dobrze :) Ja jeszcze używam paint tool SAI :pirate: - bo zapisane w nim obrazki zajmują strasznie mało miejsca... lub tez podeślij obrazek do mnie i Ci go obrobię :)

 

 

.... ach jak zwykle mam zapłon szachisty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon - rozumiem, że masz Chada i ci ciężko w życiu, ale proszę nie wyżywać się na mnie.

 

Multiklonta były tylko założone dlatego, ponieważ wszystkie moje nazwy zostały zbanowane. Napisałem prośbę do Amona o to, żeby uaktywnił mi nazwę Michuj (bez kropki) ponieważ byłem zmuszony używać nazwy Michuj. (z kropką). Za to zbanował moje chyba już 5 konto o nazwie Michuj (z kropką). Gubię się ile tych kont było założonych. Amon - staram się uwierzyć w Twoją inteligencję, ale dla pewności wytłumaczę jeszcze raz: Nie używałem multikont dlatego, że mam takie widzi mi się, rozdwojenie jaźni czy coś, ale dlatego, że wszystkie są banowane. Chciałbym korzystać z jednego nicka: Michuj (bez kropki).

Na szczęście jest Tomek, który po przeczytaniu tego posta mam nadzieję, że odbanuje nieaktywne konto o nazwie Michuj, przez co będę mógł się zalogować. Proszę o interwencję zrównoważonego psychicznie admina. To jakaś paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie zalogowania na nicku Michuj wyskakuje komunikat:

 

Zostałeś wyrzucony z tego Forum.

 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją Forum. Najczestrzym powodem tego typu sytuacji, jest notoryczne nie stosowanie sie do ogolno przyjetych norm. Administratorzy oraz moderatorzy moga rowniez zablokowac danej osobie dostep do forum jezeli uwazaja ze wypowiedzi danej osoby naruszaja dobre imie forum.

 

Twoja nazwa użytkownika została zbanowana.

 

Przy próbie zalogowania na nick Michuj. (z kropką) wyskakuje komunikat:

Zostałeś wyrzucony z tego Forum.

 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją Forum. Najczestrzym powodem tego typu sytuacji, jest notoryczne nie stosowanie sie do ogolno przyjetych norm. Administratorzy oraz moderatorzy moga rowniez zablokowac danej osobie dostep do forum jezeli uwazaja ze wypowiedzi danej osoby naruszaja dobre imie forum.

Powód nałożenia bana: multikonto

 

Twoja nazwa użytkownika została zbanowana.

 

Proszę Head Admina czyli Tomka o ingerencję.

 

[Dodane po edycji:]

 

Amon - przeczytaj sobie ostatnie kilka stron tego tematu i dopiero później podejmuj jakieś decyzje. Bo chyba nie masz pojęcia o co biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×