Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

buka, wypraszam sobie. Nie jestem zaburzona ani chora na żadną z "forumowych" przypadłości. Więc zanim coś powiesz, zastanów się.

 

to taki żarcik był,ale pokazuje tylko jak mało macie do siebie dystansu i zaraz wszystko bierzecie jakby było skierowane do was osobiście,wyluzujta się :yeah:

sam jestem zaburzony więc napewno nikgo nie chce w ten sposób obrażać bo sam bym sobie jechał wtedy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też wtrącę swoje 3 grosze::)- jak to nożyce . Moim skromnym zdaniem za szybko tu się udziela ostrzeżeń. Rozumiem ,że czasem każdego może ponieść , albo ,że czasem wdajemy si w durne dyskusje , które do niczego nie prowadzą, ale myślę ,że modzi to trochę zbyt surowo oceniają. Można by podchodzić z większym dystansem i luzem.

 

już proponowałem trzy zamiast dwóch ostów .

Mam jeszcze jeden pomysł ,jak kogoś poniesie to dla ochłody .Blokada możliwości pisania na 48 h . Niech ochłonie i dalej pisze .

Co o tym sadzi administracja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie pretensje a sami jak wyczujecie że coś się gdzieś dzieje tak jak w tym momencie tutaj to zlatujecie się za przeproszeniem jak muchy do gówna i ciągniecie to jeszcze dalej :roll: i się dziwicie że tracimy cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wszystko jedno czy Moederatorkami sa Kobitki czy Faceci, ale faktycznie można dać trzy osty, no i zanim da się komuś osta to może czasem lepiej się zastanowić, no i nabrać dystansu do siebie zamiast z byle powodu węszyć złośliwość. Tym Bardziej ze offtopy zdarzają sie praktycznie każdemu, kto udziela sie częściej niż raz na tydzień.

W przeciwnym razie należało by już dawno zabanować połowę albo ¾ forumowiczów.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incinerator, to nie Ty tylko ludzie którzy wyczają okazję i nie mogą się powstrzymać by się nie wtrącić i zrobić burdel :roll:

 

Jednak są jeszcze rozsądni modzi :)

 

 

Ja mam pytanie do Admina. Proszę o zmianę mojego nicka na Michuj. Mogę z takiego korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może by się przydał temat " skargi do Admina" ;] jeśli faktycznie nie robilibyście wtedy syfu w innych tematach tylko tam wylewali swoje żale, to może to i dobry pomysł.

skoro nie potraficie inaczej i czujecie wewnętrzną potrzebę narzekania. co prawda nic by to nie wniosło, ale MOŻE nie robilibyście tyle offtopu jak tylko nadarzy się okazja by ponarzekać na moderatorów. bo tak czy siak będziecie to robić. więc może niech dzieje się to w jednym miejscu. aczkolwiek wątpię żeby wam się udało ograniczyć te żale do jednego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×