Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cynaderki z pęczakiem.

Hahahhahahah !!! nawet nie wiem co to są cynaderki ;)

 

Nie, nie staram się opanować krzyku, raczej staram się jeżeli to bliska osoba, powiedzieć co mi leży na sercu i czasem się wkurzam, myślę że to nic złego czasem się wkurzyć, to oczyszcza sytuację. Nie ma nic złego w tym żeby się czasem zdenerwować, szczerze mówiąc jestem dość skrytą osobą i nawet lubię czasem wybuchnąć ;) bo to takie oczyszczające ;)

A jeżeli w pracy to już trudniej bo trzeba jakąś dyplomację zachować, ale i tak uważam że lepiej powiedzieć otwarcie jeżeli coś mi nie pasuje.

 

[Dodane po edycji:]

 

No dobra, jakie najbardziej lubisz imprezy - albo na jakiej najfajniejszej imprezie ostatnio byłe/aś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cynaderki, to nerki - bardzo lubię podroby.

 

Ostatnio byłam z kumplami z pracy na tzw. piwie. Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy, potańcowaliśmy przy muzyce z grającej szafy. Czy jest to moje ulubione imprezowanie - nie wiem, bo nie jestem typem imprezowicza, ale lubię z nimi wypady.

Bardzo chętnie natomiast spędzałabym czas w teatrze...

Lubisz przedstawienia teatralne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiem się dzielić jeśli zawczasu o tym wiem, że będę mogła się podzielić, z kolei gdy mam coś dla siebie i nagle ktoś się zjawia i mam się podzielić to jest problem - dzielę się, ale z ciężkim sercem (ciekawe czy to nawyk z dzieciństwa, gdy zawsze dostawałam wszystko w drugiej kolejności i gdy w końcu coś wpadło w moje ręce to nie chciałam się z tym rozstawać - musiałam wyglądać jak pies warczący nad miska :lol: ), ale pracuję nad tym i idzie mi coraz lepiej, już nie jestem taką egoistką jak dawniej :mrgreen:

 

Denerwują Cię takie długie odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to oglądałam tylko Star Trek i Star Wars...a i Obcego, więc w sumie tak- lubię tylko te klasyczne SF, bo nowe produkcję omijam z daleka, właściwie to już mnie nie ciągnie w tym kierunku.

 

Też się uśmiechasz słysząc czeski dubbing i ogólnie język czeski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×