Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Dori nie martw się, jak byłaś u lekarz i masz wszystkie wyniki ok - to nie wina ciała tylko rozumu. Ja też miałam takie kłucia, swędzenie, igiełki. Straszne to było, wiem co czujesz. To z nerwów. :smile:

 

Mi troszkę lepiej, może to nie guz jednak. Ja już tego nie macam bo jak macam to się powiększa, potem jak przestaje to za kilka dni maleje. To może mięsień obrzęka od macania. :bezradny:

 

[Dodane po edycji:]

 

maksinek nie oszalałaś. :smile: schizę się ma jak lekarz tak powie. Przecież Ci mówiłyśmy, że skoro twierdzisz, że masz schizę to jesteś zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina pewnie jestes przeziebiona i dlatego gardło Cie boli.

Mel prawie na pewno bo na pewno to bedzie jak wyniki przyjda. Nie martw sie. Nawet onkolog-ginekolog cię uspokoił. Te objawy schizo to do mnie pasuja. Bo ja sie czuję od kilku dni jak po joincie :mrgreen: W szczegolnosci niespójność wypowiedzi, ześlizgiwanie się wątków ,rozkojarzenie.

Asia pod żadnym pozorem nie macaj mięsni bo Ci się obrzęk zrobi i wiesz co dale. Nie masz zadnych guzków tylko miesnie. I nie martw się! I nie macaj bo głupio sie potem Altacetem po buzi smarować! :mrgreen:

maksinek nic ci nie jest. A jak się boisz to idź do lekarza i zapytaj czy masz schize czy nie.Powie Ci , że nie.

Dori26 to na pewno nerwica. Też to miałam. Nie martw się.

Madzialenka moze jakiś wirus?

 

[Dodane po edycji:]

 

Dori26 a jakie mysli Cie męcza? Boisz sie , że jesteś chora?

 

[Dodane po edycji:]

 

Asia Ty sie zdenerwowałaś pewnie, bo przejeżdżałas obok Centrum O. i wróciły lęki. Nie martw się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż cholerka, przegapiłam post Mel. Mel na pewno to tylko wyniki powiedzą, lekarz nie może zaręczyć ci, że jesteś zdrowa choćby był o tym święcie przekonany dopóki wyniki tego nie potwierdzą. Ale zapewniam Cię, że on jest specjalistą i gdyby zobaczył coś niepokojącego to by Ci powiedział. Nie martw się cytologia jest ok, lekarz mówi, że to stan zapalny i tyle.

AnetaMoże faktycznie to przez to CO, jak zobaczyłam ten kompleks z bliska to mi się słabo zrobiło. Taki ogromny budynek, a i tak podobno wolnych miejsc nie ma. I Ci ludzie po chemii w autobusie. Straszne. Teraz mi trochę lepiej, moja współlokatorka ma dzisiaj urodziny to świętowałyśmy od 19.00. Co nie było zbyt mądre bo jutro mam zaliczenie. :mrgreen:

 

Dori26 pomaga ten persen? Nie martw się , naprawdę, takie igiełki są częste przy nerwicy. Ja miałam tak, ze jak mi włosy dotknęły twarzy to myślałam, że zwariuję. Lekarz mi powiedział, że stres się nagromadził i jest to zapalenie zakończeń nerwowych. I to pewnie nerwowe. Prawie 1,5 tygodnia się tak męczyłam, miałam takie igiełki i swędzenie na całym ciele. Potem jakoś samo przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dori, a byłaś u psychiatry? Bo to co opisujesz to nerwica książkowa.

 

Asia, dobrze, że Ci się poprawiło bo na poprzedniej stronie było kiepsko. Hmm, ja mam zwykle gorzej jak zostaję sama ze sobą.

 

A Was też swędzi ciało? Bo ja od czasu kiedy przeczytałam objawy biał i tam było swędzenie to mnie swędzieć zaczęło :bezradny: Głowa też, ale chyba szampon zmieniłam i może od tego, bo mi nie służy.. Ale i tak się częściej drapię tu i ówdzie!

 

Ah, i co numer odwaliłam.. pojechałam dzisiaj do psychiatry (godzina jazdy w jedną stronę z przesiadką) i co się okazało? Że wizytę miałam wczoraj.. i nawet do mnie nie zadzwonili! A mówiłam im, że chcę we wtorek, bo mam wtorki wolne.. i moja psych, że dobrze, to we wtorek 10go stycznia.. i ja nie sprawdziłam tylko się nastawiłam że we wtorek 10ty przypada, a to było wczoraj !!!! No ale co najgorsze - mój proch się skończył i nie bardzo wiem co mam teraz zrobić, bo muszę do niej iść po receptę, a ona będzie najwcześniej w piątek i to jeszcze w trakcie zajęć, z których nie powinnam się zrywać.. :bezradny: No i nie wiem jak organizm zareaguje jak 3 dni nie będę brać procha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mel, mnie czasami swędzi ale przeciez kiedys o tym rozmawiałysmy i doszłyśmy do wniosku, że to sezon grzewczy jest winien. :D

Ewelina ma rację-nie powinnas czekać do piątku , ponieważ mozesz mieć przykre w skutkach objawy odstawienne. Nie wolno raptownie przerywać tego typu leków, a trzy dni to jest duzo. może zadzwoń do psychiatry i poproś o szybka receptę albo do internisty. W każdym razie nie powinnaś zostać bez prochów.

Ewelinka jak się czujesz? Mam nadzieję, że lepiej?:D

Asia jak dziś Twoje samopoczucie? Jak zaliczenie?

 

A ja pocę w nocy i muszę się przebierać. Fervexu już nie pije, więc nie od tego, kaloryfery wyłączone w sypialni na noc , bo nie znosze spać w nagrzanej więc to też nie to.Mam pierwszą połowę cyklu, nie zbliża mi się @, więc to nie hormony. Trochę się boję bo we wszystkich chorobach typu ziar,chło,biał,występują poty nocne zlewne :why: . Mam tylko katar i zapchane zatoki. Ale przeciez od tego nie wystąpują poty! Szczególnie w nocy! Pomyślałam też o lekach , ze może ecitalopram tak na mnie działa, bo w ulotce jest uwzględniona nadmierna potliwość. Ale ja się pocę tylko w nocy! I dopiero teraz zaczęłam się pocić a gdyby to było spowodowane działaniem leków to wystąpiłoby chyba wcześniej a nie pod koniec drugiego opakowania, czyli po dwóch miesiącach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amnie dzisiaj cos zoladek boli:( boje sie ze grypa :why: głowa boli :(

 

[Dodane po edycji:]

 

siedze w domu nie chce wyjsc zeby mnie cos dopadlo glupie to bo ja juz nie wiem jak rozpoznac skutki uboczne leku od czegos innego :(

Anetka moze ten skutek uboczny dopiero teraz ci wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mel ja się na tych lekach nie znam, ale chyba powinnaś pójść do internisty. Też mam najgorzej jak zostanę sama. To wtedy kombinuje, chyba, że się czymś naprawdę wciągającym zajmę.

 

Aneta U mnie dzisiaj lepiej. Zaliczenia do przodu, a oceny poznam za tydzień. Efekt uboczny leków nie zawsze pojawia się po pierwszej tabl. Na pewno nie masz z..,b..ani innego. r.

 

Ewelina nie każdy ból głowy i żołądka to grypa. A już na pewno nie świńska.

 

Słuchajcie, ja nie wiem czy ja inaczej wyczuwam te moje kulki/mięśnie niż reszta rodziny. Jak raz pomacam to myślę, że to guz, raz, że mięsień i tak różnie. Moja siostra twierdzi, że z drugiej strony też to mam i ona tak ma, ale ja u niej tego nie wyczuwam. A ona powie mi wszystko, żebym tylko jej dała spokój. Jak pytam mamy to twierdzi, że to żaden guz i mam sobie dać z tym spokój. :bezradny:

 

Dori26 długo już się leczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dori, tzn że jak sobie przeczytasz o nerwicy to masz identyczne objawy, czyli "jak z książki" :D

 

 

Dziewczyny, zanim ja się dostanę do tego internisty to będzie luty, a prywatnie nie chcę pójść, mam 200złoty do końca miesiąca :D A z tymi skutkami.. no cóż, to będę mieć. Tyle się naczytałam o skutkach ubocznych kiedy się zaczyna brać prochy a mi tylko było gorąco i serce mi biło od razu po tabletce.. także jakoś przeżyję.

 

W ogóle jestem zła, bo psych wiedziała że mam tylko do tego dnia i nawet do mnie nie zadzwonili :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecze sie od lipca ub roku chodz nerwice mam od 5 lat czyli od dnia smierci mojej mamy :( czasami niewiem co robic?? biore hydroxyzinum 25mg mialam tez parogen ale dziwnie sie po nim czulam :? zomirenu niebralam bo sie balam ze sie uzaleznie :why: niewiem juz co o sobie myslec mozliwe jestem walnieta :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mel, lepiej spróbuj się dostać do jakiegos lekarza bo na serio możesz się źle czuć. Nie to , że Cie straszę, ale po co masz sobie zaraz mysleć , że jesteś chora? Nio i po co Ci złe samopoczucie? Moze się mylę,ale lepiej spróbuj.

Ewelina, moze i grypa ale na pewno nie świńska :D

Asia na pewno mięśnie a nie guzki. Na pewno Twoja rodzina ma rację!

 

Dori26 , wiem , jak się czujesz, bo mój tata zmarł 5 lat temu i co prawda nerwicę mam juz dłużej, ale nasiliła się po jego śmierci. A teraz miałam o wiele gorszy nawrót niz 5 lat temu. Ale jest juz lepiej, dzięki lekom :D . Może powinnaś powiedzieć lekarzowi o swoich obawach dotyczących leków? Od tego lekarz jest, żeby Cie wyleczył i wyjaśnił Twoje wątpliwości i obawy. Nie przerywaj leczenia poniewaz będzie coraz gorzej.Czy masz kogoś bliskiego, kogoś komu możesz zaufać i wypłakać się kiedy jest Ci źle? Kogoś kto Cię przytuli?

 

[Dodane po edycji:]

 

i nie jesteś walnięta :D , po prostu masz nerwicę.

 

[Dodane po edycji:]

 

A mnie dziś plecy bolą i głowa. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia i Anetka byc moze cos z cisnieniem bo tez mnie bolala juz nie boli :) tak samo brzuch zoladek zawsze mnie boli rano no moze nie zawsze ale potem dochodzi zgaga ja mam chyba refluks 7lat temu tak mi stwierdzili i chyba bede musiala brac cosna kwasy bo wtedy niema tych objawow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLINELKO niemam nikogo poza bratem,wychowuje go sama gdyz rodzice niezyja ale on ma swoje srodowisko ma 16 lat i gdy mu mowie ze mi zle to on na to ze jest lekarz,tak wiec jestem sama z soba i choroba :( marze o tym by znalazl sie ktos kto by mnie przytulil ale kto by mnie chcial z mojimi dolegliwosciami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dori26, zawsze możesz tutaj napisać, my cię doskonale rozumiemy.

Ja też jak mi najgorzej to piszę do Was. Tulę Cię mocno :smile:

 

Dzisiaj mama do mnie zadzwoniła, bo czytała artykuł o hipochondrii i pyta czy ja też mam prawdziwe bóle i lęki. Odważyłam się i jej powiedziałam jak strasznie boję się tych moich guzków to była w szoku. Jak jej powiedziałam, ze wiem że mają mnie dość i ja siebie mam dość to chyba się przestraszyła, zę chcę samobójstwo popełnić. I teraz szuka mi psychologa. I kazała mi iść do onkologa, żęby moje guzki obejrzał i mnie przekonał, że to nic złego. A ja się boję, :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×