Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdybyś mógł zacząć życie od nowa,zmieniasz wszystko,czy nic?


gina

Rekomendowane odpowiedzi

a ja moze bym sie tak nie buntowała przeciwko wszystkiemu, tyle nerwów mnie to kosztowało... no i przede wszystkim wczesniej wyrażałabym swoje zdanie, a nie robiła tego co inni ode mnie oczekują... ale mimo wszystko z tej "lekcji" pt. nerwica też można dużo rzeczy wynieść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłbym nic, popełniłem w swoim życiu kilka błędów, lecz co nas rozwija jak nie one?

Jestem można tak powiedzieć na dobrej drodze.

 

Zamierzam powoli zaczynać się uczyć, oraz nauczyc sie minimum podstaw Hiszpańskiego.

Przecież Vasquez to nazwisko Hiszpańskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął bym się leczyć dużo dużo wcześniej(na początku liceum)

tak samo ja.. myślę, że 10 lat temu byłoby mi o wiele, wiele, wiele łatwiej..

w ogóle wiele chciałabym zmienić.. siebie najbardziej.. stworzyć się na nowo. a jeżeli mogłabym decydować to chyba w ogóle chciałabym nie być :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychylam się do NIC ...nie mam sielankowego życia .Mimo to, jest raptem kilka drobiazgów ,których chętnie bym się pozbył z przeszłości .

>>>sporo z tych drobiazgów nosi żeńskie imiona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. Gruntowna przebudowa ze szczyptą prawdy. Bez tłamszenia i zduszania w sobie osobowości. Bez idiotycznych problemików durnego dziecka. :D A przeszłość? Cóż przeszłość, skoro przyszłość przede mną. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z nie urodzeniem się to chyba nie byłoby wpływu. No ale może bym się skutecznie udławił landrynką jak miałem 4 lata a nie leciał po pomoc. No a jak nie to może by się udało nie być tłuściochem całe życie. Wpływu na moich rodziców i tak bym nie miał więc dystymia by się i tak rozwinęła, a może i nie gdybym nie był grzecznym dzieciakiem a chuliganem radzącym sobie w życiu prawem pięści. Na pewno inna szkoła,choć nie byłoby wtedy fajnego małżeństwa mojego kumpla ale też inna kumpela nie miałaby problemów z nieuleczalną chorobą mojego najlepszego przyjaciela. Co On by teraz robił bez niej? :hide:

No i nie zepsułbym życia mojej ex, na pewno byłaby szczęśliwsza z kimś innym. Córki by nie było więc i Ona by nie cierpiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym bym tylko jeden wątek mojego życia tj. na maturze zamiast się starać bym oddał specjalnie nie zdaną. Dlaczego ?

Słodka wolność.Rodzice by nie mieli powodu by wysłać mnie na studia i co więcej mógłbym wyjechać i nie popełnić błędu czyli im zaufać , a także widzieć ich niesprawiedliwości na lini ja i mój brat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mogła... Nikt nie powiedział w jakiej postaci mogłabym zacząć życie od nowa, więc... Urodziłabym się rybą. Jakąś malutką rybą w oceanie. Zjadłby mnie rekin i już nigdy nie musiałabym żyć. Po prostu rozłożyłabym się w jego żołądku i nie musiałabym doświadczać tego wszystkiego, co jest nieuniknione w byciu człowiekiem. Jeśli musiałabym być człowiekiem to zmieniłabym tylko jedną rzecz, ale napisanie tego tutaj mogłoby mieć destruktywny wpływ na resztę, więc może lepiej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic. No może tylko jedną rzecz, może. A co takiego? To przez co zaczął się mój mały koszmar, ale gdyby do tego nigdy nie doszło, prawdopodobnie nie byłoby mnie na tym forum, nie poznałbym paru fajnych ludzi, nie rozumiałbym niektórych rzeczy, byłbym zupełnie inną osobą, chyba nawet gorszą a już mam ciężki charakter.

Z drugiej strony nie musiałbym widzieć ich spojrzenia, pogardliwego spojrzenia. Czarna rysa na moim CV życia. Myślałem, że czas leczy rany, ale niestety nie takie.

Dziwne to wszystko.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×