Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej i nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być jeszcze lepiej. Dlaczego tak bardzo chce, zeby było super, kul, bomba, skoro może być jeszcze gorzej i dlaczego nie chce, żeby było gorzej niż jest teraz. właściwie nie wiem jak jest. Z jednej strony jest juz duzo lepiej, ale nauczyłem się zyć z dnia na dzień. Chyba nauczyłem się zyć z nerwiczką i to mnie cieszy .. ;) Wydaje mi się, że dawanie Sobie określony czas na wyzdrowienie nic nie da. Próbowałem tak się zmobilizowac, ale jeszcze bardziej się spinałem i nic, ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukLuk, fajnie , że w jakiś sposób pogodziłeś się z nerwicą - czyatłam , że to poważny krok do wyzdrowienia więc trzymam kciuki ;) i masz rację dawanie sobie określonego czasu na powrót do zdrowia ma negatywne skutki bo im bliżej terminu jaki sobie wyznaczyliśmy tym bardziej się napinamy i efekt jest odwrotny od zamierzonego .

 

 

 

BTW nie cierpię pracować na rano - jestem ciągle niewyspana i zmęczona ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to życie z nerwicą jest trudne i porąbane...

Codziennie ta sama walka ze sobą, Codziennie to samo...

Dziś jest lepiej, ale za godzinę może być gorzej, cały czas człowiek wsłuchuje się w samego siebie, a to jeszcze gorzej...

Kurde, jestem młody, powinienem zdobywać świat, a tu kicha..... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj coma z powrotem :papa:

 

Ehhh, nadal jestem umęczona. Na dodatek w pracy ze dwa razy złapały mnie silniejsze lęki. Jakoś je przepędziłam, ale martwię się, że ten koszmar znów powróci. W poprzedniej pracy nie byłam w stanie nawet 4h wysiedzieć już pod koniec :? Ale to była chujowa robota, a ta jest fajna, więc na pewno jakoś sobie poradzę, co nie? :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×