Skocz do zawartości
Nerwica.com

Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

kris1966, Twoje dzieci ,tez będą żyły w świecie realnym ,pełnym rzeczy,zjawisk i ludzi ..którzy Tobie jako ojcu mogą się podobać . Ale czy to jest powód żeby ewentualnie uczyć je nienawiści do innych ? Tez nie jestem zwolennikiem zajęć z tolerancji wobec " Pirogowa ,na marginesie pustaka jakich mało" na poziomie podstawowym czy gimnazjalnym . Ale tak jak nie podobają mi się działania ekstremalne, ruchów tęczowych ,tak samo nie podoba mi się uczenie nienawiści i pogardy przez drugą stronę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off-top został założony specjalnie dla Was :mrgreen:

 

i dajcie se już spokój z czepaniem się nas "kocic", naprawdę mam dość czasami - nie jesteśmy wróżkami od spełniania życzeń i zadowalania Was wszystkich, bo cokolwiek się zrobi, to ktoś prawie ZAWSZE ma pretensje. jak banda bachorów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to o czym pisałem wielokrotnie.

Osty dostają w szczególności Ci co nie tyle że offtopują ale mają poglądy sprzeczne z tymi poprawnie politycznymi.

 

Maślanka offtopuje non stop i obraża innych ale ostrzeżenia nie dostał? Gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, a nie pomyślałeś o tym że chodzi o SPOSÓB przekazywania tych poglądów a nie same poglądy ??? Można wyrazić swoje poglądy w sposób kulturalny i z szacunkiem dla innych. jak się nie umie to tak się to kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, a nie pomyślałeś o tym że chodzi o SPOSÓB przekazywania tych poglądów a nie same poglądy ??? Można wyrazić swoje poglądy w sposób kulturalny i z szacunkiem dla innych. jak się nie umie to tak się to kończy.

 

 

dominika92, jasne można kulturalnie kogoś obrazić, a można zbluzgać po chamsku, ale jedno i drugie pozostaje obrazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to off-top to mogę swobodnie powiedzieć, że niektórzy tak zajebiście psują atmosferę na forum, że trzeba być w dobrej formie psychicznej aby tu wchodzić.

zastanówcie się trochę nad tym, co wnosicie od siebie na forum?

czy piszecie coś o sobie, o swoich problemach, szukacie tu ludzi podobnym Wam i chcecie znaleźć jakieś wsparcie w podobnych problemach i dolegliwościach, czy wchodzicie tylko po to, żeby się kłócić, ciągle przedstawiać kontropinie i kontragrumenty i czepiać się innych.

zastanówcie się każdy z osobna - jesteście taką osobą jak opisałam powyżej?

tak? to bardzo smutne musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, masz coś konkretnego do powiedzenia? Tracę cierpliwość. Jeśli zamierzasz cały czas tylko się czepiać jacy my to jesteśmy źli i wszędzie to pisać, nie wiem jaki masz w tym cel, ale zaraz się to źle skończy, bo już nie tylko my źli widzimy co się dzieje. Więc skończ bo po raz pierwszy użyję swoich "zdolności", a zrobię to z przyjemnością, bo to co piszesz przechodzi wszelkie wyobrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, a jakim prawem przyznajesz ostrzeżenia czym się kierujesz w temacie Homoseksualiści-bi-dołączcie się...?

 

Rozumiem, że to jednak prywatna wycieczka znów, prawa do osta bez ostrzeżenia chyba nie miałaś. EOT.

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja, ok....nie łączę się...ale to jednak przegięcie. Tyle w temacie.

 

MOCca prawem złosliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, jaja sobie robisz? to nie są groźby. to jest ostrzeżenie. a raczej było. koniec robienia syfu. użalaj się nad sobą i złem gdzie indziej, nie będzie to wpływało na całe forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, myślę że MOCca nie potrzebuje adwokata, zwłaszcza, że to ONA komentuje wszelakie poczynania oraz posty moderatorów, i to wcale nie od dziś, ani od wczoraj. ;) śmierdzi mi to jakąś paranoją.

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, skargi piszemy do Administratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×