Skocz do zawartości
Nerwica.com

Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

fobia nie oznacza strachu ,oznacza lek ,obawę . Od Boga Fobosa którego symbolizuje księżyc ( od zawsze budzący w ludziach obawę na granicy mistycyzmu ) Homofobia to nic innego jak lęk przed zjawiskiem ,które dlla heteryków wydaje się nie naturalne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wychowany w rodzinie, gdzie wpajano mi od najmłodszych lat tolerancję dla ludzi o innym wyznaniu, koloru skóry czy narodowości, bądz też orientacji sexualnej. Pochodzę z rodziny która wychowała mnie ze smakiem, że tak powiem. A czy homo tańczący na ulicy w paradzie rowności ma coś dobrego z dobrym smakiem? Nie.Czy ja np. lubiący panienki w białej bieliźnie idę znią tańczyć na ulicę? Jest to widok który zbiera na wymioty i nie wyobrażam sobie, żeby moje dzieci oglądało, rozneglizowanych facetów, którzy sie obściskują i obmacują z innymi. Już to widzę ''patrz synu/córko to są homo'' To jest powiedziałbym wręcz smutny widok. Nie spoglądam nikomu pod kołderkę i nie interesuje mnie, gdy np. mam sąsiadów 2 facetów którzy są homo i robią co chcą w zaciszu swojego domu. Jako osoba heterosexualna i uważam, że tolerancyjna, pomijając fakt niesmaku patrząc na takich ludzi. Uważam, że w żadnym stopniu nioe należą się takie same prawe dwóm homo, niż heterykom. Na temat biologi nie będę się wypowiadal. Jesteście jak święte krowy domagające się tego co wam się należy. Ja sobie nieżyczę takich zahowań. Kolejnym faktem jest agresja. Wystarczy tylko powiedzieć fakt, że nie popieram związków sexualnych (bo dla mnie jest tio obrzydliwe pioprostu). Dochodzi do wielkiego wybuchu negsatywnych emocjio: homofob, nietolerancyjny itd... Nie chce pisać o szczegółach intymnych, ale osoba robiąca to i to, z osobnikiem płci tej samej, śmie się oburzać, że mogę tego nie popierać? To od homosexualistów bije wręcz nienawiść. Naprawdę nie mam nic do osób robiących w swoich 4 ścianach rzeczy któe zbiera na wymioty większość ''homofobów'' jak mnie zwiecie. Cieszę się, że polsce homoseksualist jest na takim etapie jakim jest - brak tolerancji. Tolerancja tak, ale do pewnych granic. Przepraszam, że śmiałem wypowiedzieć się i nie potakiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Ale co Ty ...tak jak ciebie razi pewien rodzaj ekspresji orientacji tak mnie rzuca na ziemie chodzenie proboszcza w mojej parafii ..co kilka wieczorów w innym miejscu ..z megafonem i grupka maniaków i odprawianie mszy na dworze .

Każdy rodzaj przesady jest niesmaczny ..tez nie sprawia mi radości patrzenie na całujących się facetów . Ale ..tak jak nie robię nic żeby zaprotestować przeciwko tymi dziwnym (zakłócającymi mir ) mszami ,.tak samo nie jestem w stanie obwiniać o wszystko homoseksualistów .

Akceptuje stan rzeczy ,nie walczę z nim ..gdybym zaczął walczyć ze wszystkim co mi sie nie podoba :) to musiał bym wypowiedzieć wojnę całemu światu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w żadnym stopniu nioe należą się takie same prawe dwóm homo, niż heterykom. (...) Jesteście jak święte krowy domagające się tego co wam się należy.

To w takim razie należy się czy nie należy? Dość dziwnie formułujesz własne przekonania... Dokładnie wszystkie "żądania" cię irytują, czy jesteś przeciwny dokładnie wszystkim?

 

Generalnie jak dla mnie ten post nieco sobie przeczy. Na początku było o twojej tolerancjo, potem natomiast zobaczyłam zupełnie co innego. To nieco dezorientujące. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie i nie przeczę, że w tym momencie mogę być trochę przewrażliwiona z stąd to wszystko.

Ja natomiast nie mogę powiedzieć, by wychowywała mnie rodzina strasznie kładąca nacisk na tolerancję (ale generalnie nikt nie prawił kazań o paleniu homoseksualistów, co to to nie), chyba sama się tego nauczyłam. Tylko że moje podejście jest zupełnie inne od twojego. Według mnie każda miłość jest piękna, homoseksualna również. Seksu też to się tyczy ;) Nigdy nie będę czuła nudności na myśl, że dwóch facetów robi w swoim łóżku co robi.

 

Na temat biologi nie będę się wypowiadal.

Chodzi tylko o to, że ten akt jest "nie taki jak być powinien", bo nigdy nie doprowadzi do poczęcia dziecka?

 

Co do agresji. Każda strona ma swoje błędy i grzechy na tym polu, nie ukrywajmy tego. Jednakże uważam (jeśli w ogóle mam prawo do takiego oceniania), że cięższy kamień leży nie po stronie LGBT.

 

Przepraszam, że śmiałem wypowiedzieć się i nie potakiwać.

:roll: Porozmawiajmy normalnie i także bez takich sarkastycznych uwag...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,LitrMaślanki,czy to heterykom wydaje się nienormalne? Wydaje się? A Tobie pakowanie człona w d... innemu facetowi wydaje się oczywiście normalne?

Widzisz,warto wrócić do pojęć podstawowych,a nie pływać w szarej mgle,gdzie nic nie jest jasne.

Dla mnie jest proste i jasne: odbytnica to nie pochwa,drzewo to nie bóg(co najwyżej buk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes homo lub bi,a do napisania masz tylko glupoty lub zgryzliwosci - nie wypowiadaj sie. A jak nie,to beda osty. Proste.

 

 

Co za obyczaje, co za kraj, żeby segregować użytkowników, kto może, a kto nie wypowiadać się w wątku o bigejach. To jest k....tolerancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, znowu zaczynasz? można się wypowiadać, ale nie krytykować i okazywać nietolerancję. to nie jest temat homo i bi za czy przeciw...

 

[Dodane po edycji:]

 

zresztą polecam dokładną lekturę : " Nie jestes homo lub bi,a do napisania masz tylko glupoty lub zgryzliwosci "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, szanuje twoje zdanie co do tego tematu, ale gdybyśmy to my czyli ludzie o " homofobicznych poglądach chcieli otworzyć taki temat i pisać o swoich spostrzeżeniach, zaraz pojawili by się geje i lesbijki oraz ich obrońcy którzy by nas zaczęli szykanować, a finalnie temat by trafił w koszu, mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, jeśli masz ochotę założyć temat "Heteroseksualiści , łączcie się" i rozmawiać na temat tego jak Wasza orientacja wpływa na życie, proszę bardzo. Masz moje słowo, że zadbam wtedy o to, by żaden homoseksualista nie obrażał Waszych poglądów w tym temacie. Ok?

Nie zabierajcie ludziom szansy na rozmowę, bo to jest bezczelne... :?

 

Widzisz ja tylko bym chciał pogadać z kimś co ma podobne zdanie w tym temacie co ja.

Nie chcę zaśmiecać tego tematu, bo faktem jest że w tym temacie chodzi o to aby bi i homo się łączyli a nie oto aby ich umoralniać, i szanuję to.

Ale fanie by było porozmawiać z kimś kto myśli podobnie jak ja, i jest tu parę takich osób, ale niestety znając życie zlecą sie obrońcy homoseksualizmu i temat zostanie zamknięty, bo wywiąże się wojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris1966, normalność jest względna ,spartanie i większość greków ,tez byli normalni .

A kobiety służyły im do rodzenia dzieci i opieki nad domem. Miłość była zarezerwowana dla mężczyzn .

Norma to nic innego jak szufladka w głowie człowieka i albo ma w niej bałagan albo poukładane .

 

kris1966, Jako heteryk , masz coś przeciwko homoseksualista ,jeżeli nie czyhają na Twoją du**?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Ci nie przeszkadzało,gdy w temacie "Bóg" nie pisano o Bogu,tylko obrażano wierzących i kościół.

Ale numer! To tutaj już też obowiązuje cenzura i poprawność polityczna!

A co do tematu powiem tyle:Homoseksualiści i biseksualiści-nie łączcie się!

A mnie żywotnie interesuje,czy aktywiści z takiej np.Lambdy nie przyjdą kiedyś do szkoły i nie wręczą moim dzieciom swoje ulotki propagujące odchyły seksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×