Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFOBAZOL (Afobazol) !Niedostępny w PL!


beheaded

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      6
    • Nie
      2
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie ten ruski lek nie dzialal zbyt pozytywnie. Tylko ze dwa razy moze czulem sie po nim dobrze. Co prawda mozna by powiedziec ze mial dzialanie przeciwlekowe ale przewaznie glownie powodowal zmeczenie i rozdrazenienie, wrecz nerwowosc.

Zakupilem go na pharmacy1010 i zostaly mi ze trzy opakowania niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem o tym wcześniej, ale powtórze. Afobazol bardzo dobrze działał u mnie na poprawę pamięci, koncentracji, miałem też po nim większe chęci na wykonywanie różnych czynności. Jednak zrezygnowałem z niego gdyż zwiększał lęki napadowe i drżenie. Ale jako "depresant" spisywał się świetnie.

Dlatego interesuje mnie teraz Selank, gdyż też ma działanie notropowe, oraz ma niwelować leki i stres. Tylko nie wiem czy można go gdzieś kupić?

Drugi ciekawy lek to Picamilon (Pikamilon) też ma ciekawe spektrum działania bo działa na zasadzie zwiększenia GABA, a więc tak jak benzodiazepiny. A benzodiazepiny bardzo dobrze u mnie działają na lęki i napięcia. Picamolan według opisu ma działać notropowo (pamięć , koncentracja), przeciwdepresyjnie, przeciwlękowo, ma zmniejszać podatność na stres.

Jak jest wasza opinia na temat tych leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałem się z Wami przywitać - jestem nowy na forum :papa: Bardzo zależy mi na tym aby wypróbować czy abofazol może mi pomóc (osobowość chwiejna emocjonalnie, natręctwa, fobia). Chciałbym go zażywać okazjonalnie, w sytuacjach dużego stresu, które niestety często mi się zdarzają. W jaki sposób można zdobyć ten lek? Po SSRI źle się czuję.

 

-- 02 gru 2011, 18:42 --

 

Może przynajmniej ktoś się orientuje czy afobazol można dostać w każdej aptece w Obwodzie Kaliningradzkim i czy nie ma problemu z celnikami przy jego przewożeniu. Ile paczek można przywieźć? Mógłbym zrobić sobie taką wycieczkę połączoną z zakupami, najlepiej pociągiem lub autobusem. Ma ktoś z Was doświadczenie bądź jakąś wiedzę w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś brak już entuzjazmu w braniu Afobazolu. Pewnie, to taki sam szajs , jak wszystko inne. I nie Afobazol zadziałał, tylko była faza manii u osoby z CHAD, która aż piała z zachwytu nad tym lekiem. Minęło 2 lata i facet już od dawna z tego zrezygnował, jak i reszta towarzystwa z roku 2010. Pewnie znależli sobie nowe zabawki do wychwalania...a potem - dół i znowu odstawka. Narobią nadziei wielu ludziom, a potem znikają, aż do następnego razu. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę też testować Afobazol :) Tylko, że teraz biorę opipramol i czytałam, że trzeba zrobić dwutygodniową przerwę przed MAO, ale

afobazol to trochę inne mao więc może nie muszę, bo nie pasuje mi ta przerwa.. jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed pół godzina przywaliłem 10 mg . Dziwnie mile i fajnie się czuję, bezlękowo , a jeszcze 2 godziny temu chwycił mnie niespodziewanie lęk . I jakoś na śmiech mnie z lekka bierze . Nie przypomina to benzo , a jednak działa w jakiś sposób likwidując lęk .

 

-- 18 cze 2014, 19:12 --

 

- a jutro zapylam z rana do Paro ADAPTOL 250mg . Na -ten-czas leczenia sie tym lekiem rezygnuję z metylo , co by za duzo nie namieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle tylko ,że amitryptylina zamula mnie jaśniście .

Teraz odczuwam( po tym leku ) z tego całego futbolu jeden wielki śmiech( że można być takim poj-ebem i krzyczeć na stadionie , przed tele ., a potem dupcię pilkarzy lizać jak wygrają ), toż te całe kibicowanie ,la lachę mi z tym . A przecież jestem zagorzałym kibicem normalnie bez tego leku . Ale ten lek jest dobry , normalnie. Ruskie wiedzą jak z lękiem walczyć . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawdza się u Was afobazol na lęki uogólnione, fobie społeczne, chroniczne zmęczenie, lepszą kontrolę nad stresem? I w jakim sklepie najtaniej? Kilka stron czytałem, że 60 tabl. 10mg kosztowało 16$ teraz na rupharma.com znalazłem za 14, ale funtów :/ Zamierzam to także stestować z noopeptem. Myślałem także nad bezno, ale nie chcę się w to pakować ze względu na to że to za bardzo wyniszcza i uzależnia przy długotrwałym stosowaniu a afobazol podobno jest bardzo dobrą alternatywą dla benzo. A jak Panowie z tolerancją? Czy i po jakim czasie działanie afobazolu spada? I jak długo można bez przerwy go stosować i po jakim czasie wrócić do niego znowu? I także jakie kompilacje z afobazolem już przeszliście i jak je oceniacie?

 

-- 22 cze 2014, 19:59 --

 

Polecam Oxiracetam, dobra, mocniejsza alternatywa piracetamu - kilka razy mocniejsza. Testowałem - z kawą z rańca daje fajnego kopa. Nie zamula, wręcz pobudza. Czasami bywały bóle głowy, nie wiem czy to od oxiracetamu, lecz ibuprom załatwiał sprawę ;)

 

-- 22 cze 2014, 20:00 --

 

@edit

 

post do oxiracetamu nie w tym temacie, przepraszam - niestety nie widzę już opcji edycji postu. ;)

 

-- 22 cze 2014, 20:18 --

 

Aa i jak ma się afobazol i noopept do popędu seksualnego? Zaburza go czy wręcz podsyca? W jakim stopniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×