Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

coś kur*a czuję, że LitrMaślanki będzie po piwie..

już mi kur*a ciśnienie podskoczyło

ja pier*ole..

 

błagam, niech on wróci nie po piwie, nie po wódzie, nie po winie...

błagam.... :-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, no jego kolega zadzwonił domofonem, chciał go na piwo wyciągnąć :(

a ten, że nie, że źle się czuje, że nie ( jakby nie mógł powiedzieć, stary, jest u mnie kobieta - innym razem ) no i już z pół godz temu wyszedł " na moment z psem" do kolegi.. :(

 

Aneczko..

nie denerwuj się proszę.. może jeszcze nie ma sensu się wściekać, tylko ja niepotrzebnie robię aferę? :(

mój ChAD się włączył? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, chodzę raz na dwa tygodnie. A napady histerii powtarzają się coraz częściej, coraz mocniej, coraz mniej w tym kontroli. Opowiadam jej to na zimno, zamiast wrzeszczeć z rozpaczy. Nie potrafię.

Potem natrętne myśli. Chyba książkowe, albo zwariowałam po prostu, nie dają mi nic zrobić :cry:

 

O jakie wsparcie mam prosić? I KOGO?

Nie mam kogo. Nie mam jak. Nie potrafię.

 

Raz na dwa tygodnie to za mało Aniu. Niestety. za mało i tyle. Nie wiem jak z osobą terapeuty, czy odpowiada Tobie, w to nie wnikam.

Myślę,że naprawdę powinnaś poszukać terapii , która odbywałaby się z większą częstotliwością. Czym ryzykujesz? Jeśli jest tak źle Aniu, to czym ryzykujesz?

Boisz się. Już chyba bać się bardziej nie możesz.

Proszę, poszukaj terapii odpowiedniej dla Ciebie. Ja na swoją dojeżdżam. Też szukałam.

I postaw w końcu na siebie.

Nawet gdybyś miała chodzić codziennie, na oddział dzienny...trudno....K musi poczekać, zroumieć. Jesli nie......to sama pomyśl. Jeśli komuś naprawdę, szczerze na kimś zależy...to poczeka. Do końca świata może nie ......ale poczeka.

Aniu, bo to do niczego nei prowadzi. Stagnacja u Ciebie. Nie rozumiesz swoich stanów emocjonalnych i co gorsza nei panujesz nad nimi.Nie potrafisz się uspokoić.

Aniu........proszę Cię....pomyśl o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów sobie pojęczę...

Tak czytam o zakupach... też bym tak chciała móc... ja się cieszę, że od czasu do czasu mogę sobie batonika kupić...

Wiem, że gdyby tak odkładać pieniądze nie kupując nic słodyczy - to i mogłabym po roku pojechać kupić jakieś porządne buty...

...zawsze tego typu zakupy robi ze mną teściowa, płacąc za zakupy - nie lubię tego strasznie, ale... mus, to mus...

Wszystko przez to, że pracuję w małej firmie, gdzie zarobki do najwyższych nie należą i nie starcza moja pensja na utrzymanie mojej rodziny. Niemalże wszystko zjadają rachunki, trochę na jedzenie - gdyby nie teściowa klepalibyśmy taką biedę, że hej.

Mąż oczywiście uważa, że wszystko jest ok, że od mamusi ciągnie kasę, a sam nie daje z siebie prawie nic. Przez dwa lata zrobił jej jedynie stronę internetową ze sklepem i powystawiał parę artykułów na allegro - ale jego praca nie jest tyle warta, co ona nam daje... Strasznie się czuję z tym, że jestem zależna finansowo od jego rodziców...

..i zero zrozumienia u męża... OKROPNOŚĆ :why:

Wystarczy żalenia -wrócić mi trzeba do nauki . ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał jedno ostrzeżenie za off-top w Pytaniu do admina.

Obraził się i usunął konto.

 

Nie obraził się za ostrzeżenie tylko został niesprawiedliwie potraktowany :roll: Jakby był winny to by przyjął ostrzeżenie, i wszystko by było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspiony, Tu nie chodzi o to konto czy inne, chodzi o to jak tu się traktuje ludzi i pozwól, że będę pisać o czym mi się podoba :roll:8) Pięknie tu się traktuje ludzi z zaburzeniami, można się tylko bardziej rozchorować czytając te bzdury. Poza tym ludzi prowokujących traktuje się na równi z tymi sprowokowanymi/ broniącymi się. To jest nienormalne.

 

Wovaccum usunęła konto razem z Wujkiem_Dobra_Rada. Jak widać Korba za jednym strzałem załatwiła 2 starych i stałych forumowiczów, a właściwie to 3, bo ja też się stąd ewakuuję.

 

Wujek_Dobra_Rada życzy wszystkim dużo zdrowia i powodzenia w życiu.

Ja czyli coma również ślę najlepsze życzenia. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×