Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

to może łaciatą? :lol:

 

aree1987, na ten egzamin nic się nie uczyłam... pamiętałam co nieco z wykladów, a reszta to było lanie wody.. a najbardziej mnie rozjebało to, że na ostatnie pytanie nie znałam odpowiedzi i napisałam coś w stylu "pamiętam o co chodzi ale nie potrafię tego przedstawić swoimi słowami" i facet dał mi 5 :lol::lol::lol: mial poczucie humoru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja też tak miałem wszystko przez tą zimę..

paradoksy, no w wlaniu wody to jestem w miarę dobry :) ale powiem Ci że ten przedmiot ma w sobie dużoo materiału dobrze chociaż, że pytania mam na egz, troche ich duzo ale zawsze coś. :) My to lanie wody i kręcenie mamy w tych swoich zaburzonych łepkach bardzo rozbudowane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na laniu wody całą szkołę przeszłam. :lol: nigdy się nie uczyłam w domu i nie zarywałam nocy na naukę. tylko przed maturą kilka dni zaczęłam przeglądać zeszyty. a i ustaw się uczyłam na pamięć na studiach. i to by było na tyle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, to nie jest temat na zadawanie pytań :P

 

a poza tym, uważam, że niejedna pokochałaby Twoje niedoskonałości.. jestem tego pewna.

kreujesz się na takiego "mruka", ale już na pierwszy rzut oka widać, że fajny, wrażliwy z Ciebie Facet.

Poza tym nikt

nie jest idealny. Każdy inny. I w zasadzie każdy kogoś prędzej czy później znajdzie dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×