Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zalamana....jestem wlasnie na wakacjach na teneryfie...do dzis bylo super, a dzis obudzilam sie z przedwczesna miesiaczka i nie wiem czy to od niej czy ze stresu ze ja dostalam mam caloy dzien do d..y.. kreci mi sie w glowie, mam wrazenie,ze zemdleje, dziwne widzenie ... jak zawsze...wzielam propranolol ale dzis o dziwo malo co dal..uspokoil serce ale nie ataki.. nie mam na nic sily...a juz bylo coraz lepiej, i bach.. nie wiem co takiego zlego zrobilam ze musze tak cierpiec przez to, aco za tym idzie cierpia na tym ludzie ktorzy sa ze mna...kto przytuli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, ty chudniesz po rozstaniu, a ja chudnę jak ze swoim małżonkiem jestem... Teraz od Sylwestra jestem sama i już (hura) kilogram więcej... Zobaczysz - w Twoim przypadku wszystko będzie kwestią czasu.

 

Jak mój dzisiejszy dzień - dość dziwnie. Nawet nie umiem się wysłowić na jego temat... Chyba kwestia zamknięcia się w sobie przy zbyt dużej ilości emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornado, akurat, że chudnę to się cieszę. Jedyny plus tego całego bagna...

 

Na chwilę obecną nienawidzę mężczyzn. Pierwszy, który się do mnie zbliży dostanie kopa w dupę tak na zaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornado, Masz problemy z mężem?

Tak, niestety :(

A codzienny stres zjada mnie całkowicie... Nie mam dziś nastroju do pisania o tym więcej, ale o nieco w różnych wątkach już pisałam... Przepraszam, ale emocje naprawdę zamknęły mnie strasznie... Może jak będzie po rozprawie będzie lepiej... albo gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, ja wiem, że nie wszyscy są źli... Po prostu ci dobrzy mnie omijają. Z resztą ja nawet na dobrego faceta nie zasługuję, jak to mawia mój ojciec, więc o czym mowa...

 

Ponadto niedługo wydam książkę "jak zniszczyć sobie życie w dwa dni i zrazić do siebie wszystkich bliskich"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, Po prostu ci dobrzy mnie omijają.

 

A ja??? Nie zauważasz mnie... chlipchlip

 

Z resztą ja nawet na dobrego faceta nie zasługuję, jak to mawia mój ojciec, więc o czym mowa...

 

Mam inne zdanie na ten temat. Jesteś wspaniałą kobietą!!!!

 

 

Ponadto niedługo wydam książkę "jak zniszczyć sobie życie w dwa dni i zrazić do siebie wszystkich bliskich

 

Mnie nie zrazisz

 

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana czułam się fatalnie, Jakoś kręciło mi się w głowie... Pojechałam do szkoły, tam było lepiej. Nawet się śmiałam. Aczkolwiek cholernie mi dzisiaj niedobrze. Znowu mam wstręt do jedzenia. Udaję szczęśliwa, a w środku rozpadam się na drobne kawałeczki... Tęsknię, chcę czułości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×