Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić pistolet z ostrą amunicją.

 

Co zrobić, by mieć pomysł na pytanie?

 

Kurde jak czytam Twoje posty , chyba mamy - niestety- podobnie poje.ane pomysły/myśli :( ( samobó j typu most/pistolet/wieszak ) , osz kur.a .

 

Ja śpię "fajnie" jak walnę z ok. 15 piw . Koniec po 5-ciu obecnie ( ja piję coś , albo wcale - półśrodek rzadko ), napewno wstanę za jakieś ~3 godziny ... ( mam nadzieje , że nie . ale mam tak w 90% )

 

Czy lubisz być "przytulana/zabawiana/całowana ( po całym ciele ) itp." przez dłuższy czas" ( kilka godzin minimum ) ? ( Do pań )

( chyba jednak poczułem cośkolwiek piwo , na 100% trzeźwo, bym chyba o to nie zapytał )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz być "przytulana/zabawiana/całowana ( po całym ciele ) itp." przez dłuższy czas" ( kilka godzin minimum ) ? ( Do pań )( chyba jednak poczułem cośkolwiek piwo , na 100% trzeźwo, bym chyba o to nie zapytał )

 

haha, dobre pytanie!

 

myślę, że po godzinie zaczęłoby mnie to wkur*wiać i miałabym dosyć. ile można?

(ale szczerze mówiąc, jeszcze mi się to nie zdarzyło, więc odpowiedź jest czysto teoretyczna)

 

aha, no i przytulanie to tak, ale to zupełnie co innego niż zabawianie i całowanie!

 

Kiedy ostatni raz robiłeś/aś coś po raz pierwszy w życiu? Coś zupełnie nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - wiele razy.

 

 

 

Wybic sasiadow i bedzie cisza :D

Namiestnik, byles w koncu na rolkach dzisiejszej nocy ??? :D Jesli tak, to pewnie nie odpowiesz, bo Cie zawineli w kaftan i siedzisz w Tworkach :D Ja tez chce na rolki noca! Wiosna ide z Toba, nawet jak nie masz kaloryfera :D Moge? :D A moze ktos inny chce? :) Nocna jazda na rolkach, cos niesamowitego! :yeah:

 

 

 

 

Heh :) Helvetti są wiesz takie środki - zapachowe. Rozpyl coś na świetlicy to nikt tam nie zajdzie. Tylko szczelnie ją zamknij.

 

A z bardziej cywilizowanych to słuchawki na uszy.

 

 

Heh - na rolki się nie zdecydowałem. Czemu chcesz jeździć z kaloryferem? Aaaa wiem... większa bezwładność.. :) dużo emocji na zakrętach :)

 

Na emocje to super po ścieżce wzdłuż mostu siekierkowskiego - są takie spadki, że uzyskuje się prędkość nadkosmiczną. Barierki przy moście robią wtedy wrażenie podejrzanie za niskich :D Emocji na trzy dni starcza :)

 

 

 

Czy jechać dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śpimy - to takie piękne słowo bo brzmi jak razem

 

 

 

 

idź po ulotki do jakiegoś sklepu czy supermarketu, albo pudła kartonowe - jak się boisz porysować.

Tylko z pudeł zszywki powyciągaj jak są zanim nimi podłogę wyścielisz.

 

Bez pośpiechu i będzie lux!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to , bo wieczorem wypiłem 5 piw i zjadłem o północy śledzie i ważę ( o dziwo ) mniej = 99,8 kg ( nadal dużo za dużo , ale tendencja dobra )

Ale to chyba przedwczorajsze narty tutaj to zdziałały - napewno .

 

Ile chciałbyś zarabiać ( by jakoś było w miarę ) ?

 

( Myślę , że chciałbym z ~3k , obecnie bezrobotny :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem ile bym chciała zarabiać jeśli chodzi o sumę..po prostu, żeby spokojnie starczało od 1 do 1 i żeby było na biedne zwierzęta oraz co miesiąc jakieś drobne oszczędności na czarną godzinę..

 

A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×