Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

linka hehe no wlasnie ja tez sie musialem pokazac nim wyszla, tzn nie wprost ale powiedziala zebym stanal przy klatce a ona zaraz wyjdzie, przez te kilka minut czulem jak mi kto obrabia dupe :lol:, ale bylo calkiem milo, wszytsko szlo wlasnie gladko i choc watpie ze cos z tego bedzie powazniejszymi to pewnie tak jak mowisz, zostaniemy znajomymi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat bylem tym szczesliwcem ktory widzial zdejecie marcji i powiem ze panienka ze zdjecia sie nie umywa, wbrew temu co macja napisala to twarz tez ma ladniejsze od modelki z foto, ale te nasze diewczyny z forum skromne sa:) ?

 

Jeeej, no przestan :oops::D

 

jesli juz sprawy damsko -meskie to trzeba cos dodac, bylem wczoraj na randce w ciemno, chyba bardziej z nudow niz z liczenia na cos i powiem, ze calkiem ciekawa sprawa, ale jednak chyba latwiej jest z kims kogo sie zna. macie jakies doswiadczennia?

 

Ale fajnie! :D Ale ja bym sie nie odwazyla chyba ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na razie nie bede juz nikomu slala;) Moze za jakis czas... Mantis, Ty chyba pisales, ze bedziesz bywal na pewnym warszawskim basenie...;) Ciemne dlugie wlosy, bialy recznik. Kto szuka, ten znajdzie ;)

 

 

Kurde, spalam zaledwie 3 h i padam z nog, a dzis jeszcze ide na impreze... Tak oto konczy czlowiek pochloniety sprawami damsko-meskimi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd te randki w ciemno bierzecie? z netu? tez chce :mrgreen:

 

no akurat moja pierwsza to byla w ciemno, wiec duzo nie pomoge, ale jest cos takiego jak badoo na facebooku, podobno ludzie tam dosc chetnie sie umawiaja, a jak jestes kobietka to pewnie nie bedziesz dlugo szukac:) ale to wiem akurat od kolezanki:)

 

 

marcja nie badz taka skromna, a co do ostatniej wypowiedzi- ty zboczuchu :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Agnieszka_1988 nie ma już chłopa? ja tam tez widzialam tego kolesia i waszego zachwytu nie podzielam :twisted: ale co kto lubi :P

 

Ale jakiego kolesia widzialas ??? 8) Sprawy damsko-meskie widac tak mnie oszolomily, ze juz nie czaje prawidlowo ;) Bylego Agi?Nerwicamana? Davida? :D Nie wiem juz, tyle tych facetow, ze sie mi we lbie pier**li :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, a David to kto? :roll: Jak widac ja tez nie w temacie. A Aga od kiedy nie ma chłopa? A ja widzialam nerwicamana 8) o niego mi chodzilo

 

 

No widzisz... Kwestia gustu :) Ja tez nie kazdemu sie podobam, Ty pewnie tez nie :)

Z pytaniami dotyczacymi Agi, prosze kierowac sie do Agi :D

 

 

A David Beckham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×