Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

MOCca, czy raczej mam się do ciebie zwracać nOOmis ? Bo ktoś przejął twoje konto....nie wiem o co ci chodzi, generalnie mało mnie to interesuje. Natomiast komentuję to o czym piszesz, od tego jest forum, jeśli ci się to nie podoba, że ktoś może skrytykować twoją wypowiedź - zastanów się czy pisać dlaej......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, to już jest chore, teraz w każdej wypowiedzi będziesz wyszukiwać atak na siebie i starać się to udowodnić? przecie to nienormalne..możemy się w czymś nie zgadzać , ale no bez przesady po co w każdej dyskusji szukać zaczepki i prowokować aferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁOOOOOOO

Trochę mnie nie ma a tu już taki karambol. linka, paradoksy, CHILL!

MOCca, Czy cie bóg opuścił dziewczyno? Nikt po tobie nie jechał i to TY zarzuciłaś lince że jest prostaczką.

Przeczytaj jeszcze raz od początku przebieg dyskusji. Rozumiem, że masz swoje własne standardy i chciałabyś by świat był w nich do ciebie podobny ale nie jest.

JA jestem w tej chwili bardzo obiektywną osobą i wydaje mi się, że w dość agresywny sposób chcesz wymóc na kimś określony sposób postępowania.

 

nie wiem teraz jak mogłam wcześniej żyć bez seksu :105::mrgreen:

W takich chwilach uświadamiam sobie że mój sylwester nie był tak fantastyczny, DZIĘKI :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłe wypowiedzi moderatorek:

paradoksy: MOCca dobrze się czujesz??

Linka: pohamuj się…

paradoksy: szukasz zaczepki?

paradoksy: chyba coś Ci się pomyliło sama robisz off-topic.

domi: to już jest chore… szukać zaczepki i prowokować aferę.

paradoksy: przestań prowokować

 

 

I jeszcze jedna sprawa.

Linka: MOCca, czy raczej mam się do ciebie zwracać nOOmis ?

Myślę, że nieładnie jest kłamać i wprowadzać opinię publiczną w błąd, to bardzo nie fair ze strony osoby, która ma moderować forum, a zarzuca takie rzeczy.

 

Mantis: Czy cie bóg opuścił dziewczyno …to TY zarzuciłaś lince że jest prostaczką.

Sama tak się nazwała, jak i inne osoby, interpretując moją wypowiedź, nie kierowaną do nikogo….

Linka Mo................. o my prostacy, lubiący seks ...pewnie jest ci nas szkoda.....

 

 

A poszło o to ….

Mocca, niemądry, dodaj po roku wyczekiwania na nią, ale ogólnie w codziennym życiu, seks mógłby nie istnieć...lepsza jest bliskość, zrozumienie, rozmowa, a nie jakieś kopulacyjne ruchy.

 

Serio to była taka zła wypowiedź?

O biedna Mo znów prowokuje…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, powiem tak..

 

pyt 1 )Czy szpetota fizyczna byłaby przeszkodą dla kobiety (dziewczyny) w związaniu się z mężczyzną (chłopakiem)?

 

 

to chyba wszystko zależy od dojrzałości emocjonalnej..

byłam w 8 klasie szk podstawowej, więc po pierwsze gówniarą byłam straszną, po drugie miłość czysto platoniczna, gdzie olbrzymim przeżyciem było "trzymanie się za rękę"

koleś był przesympatyczny, wartościowy, z technikum elektrycznego ( kuzyn mojej dobrej koleżanki z ławki)

miał 1 mankament..

 

nieziemsko nieproporcjonalną dolną szczękę :lol:

przodozgryz, czy jak to tam się nazywa..

chyba z 10 cm żuchwa była wysunięta do przodu :lol:

 

zerwałam z nim po kilku tygodniach.. bardzo nad tym ubolewałam, bo to był wspaniały chłopak..

no niestety.. wstyd mi strasznie, ale tak zrobiłam

 

2pyt ) czy przeszkadzało by Ci to w łóżku ?

jakbym była z facetem silnie związana emocjonalnie, to nie, nie przeszkadzałoby mi to

( druga sprawa, że jakbym nie była z facetem związana emocjonalnie, to bym z nim nie poszła do łóżka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, pozwól ze się wtrącę ,kilka lat temu rozmawiałem ze stara koleżanka .

I ona się żaliła ze jest samotna . Nie rozumiałem dlaczego ,bo i bardzo ładna i mądra i fajny charakter miała .

Wiec zapytałem ,a ona na to bo jak ktoś mi się podobał ,to zachowywał się tak jak bym nie istniała .

 

W ciągu kilku tygodni spotkałem kilku z ,przez nią wymienionych,kumpli ze szkoły którzy jej się podobali .

I zapytałem każdego czy wie ze się jej podobał ...a oni uśmiech na twarz i odp -no co Ty ,nie pierdol .

Wszyscy z nich nie mieli wtedy odwagi do niej zastartować ,bo myśleli ,że gdzie tam " ja " do takiej zajebistej laski .

Ot cala tajemnica ,nie to ładne coś ładna ,ale co się komu podoba .

 

Wykreowany przez mas-media wizerunek atrakcyjnej i nieatrakcyjnej osoby to pierdolone komercyjne kłamstwo .

 

( sorki za wulgaryzm )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, wszystko to sprawa tego czego sie szuka .

Jak szukasz lalki Barbie albo Kena to mały pryszcz jest już przeszkoda . A jak szukasz kogoś miłego,mądrego . To może być szpetny a i tak będzie dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie jeśli chodzi o blizny to uważam , że mogą być całkiem sexi:)

 

No wlasnie :105:

 

Nie wiem zreszta, co znaczy piekniejszy czy brzydszy... Ja na twarz zwracam mniejsza uwage, niz na cialo. A cialo ma byc mocne, nie wychudzone, ma przywolywac skojarzenie z sila i meskoscia. Przy takim ciele zadne sznyty, blizny i poparzenia mi nie przeszkadzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczna odpowiedź w rodzaju: jak powiedzieć, żeby nie urazić :P Czyli jednak brzydal nie zaru... Nie będzie miał wzięcia i lepiej by zrobił, gdyby wybrał klasztor.

Niemądry nie zgadzam się. Przecież każdy ma inny gust . Nie rozmawiamy o konkretnej osobie . Gdybyś pokazał czyjąś fotkę i pytał o konkretne zdanie - to Ci odpowiem. (Wiem ,że na Twoją nie ma co liczyć :mrgreen: ) ale może być kogoś znanego - kogo Ty np uważasz za brzydala i zobaczymy wtedy ile osób uzna ,ze jest bee, a ile ,że całkiem do rzeczy. Mnie się akurat podobają tacy niezbyt urodziwi faceci:) ale to oczywiście rzecz względna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×