Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Alex1963, Ale są też momenty, nie wiem jak to określić........dni, miesiące, może lata......,że czujesz,że żyjesz,że sobie radzisz, nie odczuwając swojego zaburzenia?

 

Są przerwy półroczne bez leków , ale nigdy nie zapominam o nerwicy, olęku. Jest jak blizna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, lekarz kazał mi brać antybiotyki, jeśli nie będę mogła do mnie skieruje do szpitala na dwa tygodnie i tam będą mi podawać je dożylnie pod kontrolą. Gdy mu powiedziałam, że nawet nie pamiętam, żebym miała na sobie kiedykolwiek kleszcza odpowiedział, że mogłam nawet nie zauważyć jak się przyczepił i sam odczepił. :shock: Powiedział też, że kiepsko, że bardzo źle znoszę antybiotyki, niby coś osłonowego przepisał, ale ja się z tym wstrzymam, nawet nie mam jeszcze wyników badań w kierunku porfirii, więc nie wiem czy bym je mogła brać. Wolę nie ryzykować, bo mam złe doświadczenia z przeszłości. Poza tym będę próbować zaleczyć to świństwo inną drogą.

A w sobotę mam szczegółowe badania, żeby sprawdzić jak ilościowo jak silna jest ta borelka. On mi kazał zrobić elisa, ale to śmiech na sali, bo wyniki tego testu są niemiarodajnie. Będę robić PCR Real Time. W sobotę mam też prześwietlenie kręgosłupa szyjnego.

Może te masaże to i dobry pomysł... Ale czujesz jakąś poprawę po wczoraj???

 

Asieńko, biedactwo, znowu się nabiegasz po tych lekarzach i badaniach... Trzymam kciuki.

 

Na razie nie czuję żadnej poprawy. Czuję się jakby ktoś mnie pobił bejsbolem po plecach i jakbym miała jakiś wielki ciężar na ramionach. Do tego jakby coś ściskało mnie wokół klatki piersiowej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajki jeszcze jakieś mam, ale gorzej z produktami spożywczymi, masakra! Od pięciu dni pije non stop herbatę

Herbatka zwłaszcza owocowa/zielona itp jest dobra czasem. tyle , że tylko fajki i herbata to tak się nie da :!: Jakiś sklep chyba w pobliżu musi być otwarty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czolgalam sie po chodniku do apteki, widzialam otwarta Zabke :D Wiec cos jednak otwarte jest.

 

Juz mnie nic nie boli, uklony dla tworcy Pyralginy. Wszelkie przeciwbolowe leki nowej generacji moga sie schowac.

Mam nadzieje, ze na dluzej usmierzy bol bo za 2 h ide na sanki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joakar4, witaj w klubie. Robię wszystko inne, byle się nie uczyć... A powinnam przysiedzieć, bo 4 przedmioty na raz w jeden dzień to nie gratka..

 

Znam to. Ja też zawsze robię wszystko byle się nie uczyć - potrafię nawet w szafkach sprzątać. :smile:

No, ale się zmusiłam i zrobiłam to co sobie na dzisiaj zaplanowałam.

 

[Dodane po edycji:]

 

Rozstałam się z chłopakiem.

 

Przykro mi kochana, ale po co się męczyć. Skoro to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×