Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

jak najbardziej służy, jednak po pierwsze skończyły mi się leki i nie zdążyłam na czas pójść po nową receptę, a po drugie czuję się znacznie lepiej niż rok temu i dlatego uważam, że może najwyższa pora żyć bez leków :D

 

Pewnie tak warto spróbować kiedy czujesz się na siłach to właśnie ten moment kiedy leki można odstawiać.

A z receptami to rozumiem ten ból i zawsze czuje jakiś dyskomfort jak ostatnia buteleczka z parogenem się kończy.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Xetanor jest w pudełku papierowym z fioletowym paskiem na białym opakowaniu.

U mnie był dostępny, ewentualnie zamawiali i był na jutro, albo do kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada

 

aaa na sigma , no tak wyleciało mi z głowy:) . To teraz muszę się zastanowic jaki odpowiednik byłby najlepszy :mrgreen:

 

 

 

skąd takie informacje ,że xetanor działa na sigma a seroxat nie...?ludzie przeca to to samo!

 

 

Mam nadzieje Kasia , że nie napisalas tego na powaznie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek byc moze dlatego właśnie escitalopram nazywany jest SSRI drugiej generacji.

 

Markietingowy bełkot. SSRI to SSRI.. Prawdziwa rewolucja beda TRI moze dozyje jak ten wynalazek wejdzie na rynek no chyba ze mnie stac nie bedzie :P

 

Co to TRI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek byc moze dlatego właśnie escitalopram nazywany jest SSRI drugiej generacji.

 

Markietingowy bełkot. SSRI to SSRI.. Prawdziwa rewolucja beda TRI moze dozyje jak ten wynalazek wejdzie na rynek no chyba ze mnie stac nie bedzie :P

 

Co to TRI?

 

To taka długodziałająca kokaina :twisted: ----> http://en.wikipedia.org/wiki/Serotonin%E2%80%93norepinephrine%E2%80%93dopamine_reuptake_inhibitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×