Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

temperamentu nie zmienisz,

ale myśleć Ci nikt nie zabroni,

wystarczy trochę kreatywności,

trochę wysiłku, a codzienność może być ciekawsza,

 

jaka jest twoja wymarzona praca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym być ilustratorką lub autorką komiksów i bajek dla dzieci - mimo, że nie mam warsztatu i szkół plastycznych ;) ale może kiedyś ;D

 

Jakbyś się czuł gdyby ktoś próbował Cię postawić do pionu? Czułbyś się zmobilizowany czy raczej bałbyś się zawieść tę osobę? (nie piszę o sobie ... chyba ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Jak sprawić, żeby być człowiekiem o takim temperamencie i stanie umysłu, by życie nie było nudne a porywające?

 

 

Pytanie nader trudne.

 

O takim samym stanie ogólnie , podejrzewam , że to chyba niestety niemożliwe :(

 

Lecz o stanie lepszym ( w miarę stabilnym emocjonalnie ) niż obecny wysoce prawdopodobne .( no chyba , że jest naprawdę dobry , to nie ma co zbyt poprawiać na siłę )

 

 

Jakbyś się czuł gdyby ktoś próbował Cię postawić do pionu? Czułbyś się zmobilizowany czy raczej bałbyś się zawieść tę osobę? (nie piszę o sobie ... chyba ;) )

 

Z 1 strony starałbym się działać , z 2 nie chciał zawieść : esz :(

 

jaka jest twoja wymarzona praca?

 

Chyba , wolny zawód specjalista w jakiejś branzy/branżach , ale to obecnie preferuję , jednak chyba trzeba się skupić ( popracować nad soba itd. ) i uzyskać w jakiejs

 

państwowej firmie pozycje jakąś średnia , typu sztygar itp ( i dorabiać dorywczo , "delektując" się czasem swoimi pasjami )

 

Czy myślisz czasem o tym , że możesz jeszcze w miarę normalnie kogoś pokochać ? ( Ja - mam wysoką nadzieję ! )

 

Heh , wstrzelono 2 posty gdy pisałem swój ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×