Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w niebie , jeżeli będzie nam to dane :) Ale mam nadal nadzieję , że jeszcze namiastkę szczęścia - na tym "łez padole" zdołam jakoś zorganizować ;]

 

heh 2 posty przespałem ;p

 

Osz kurde , nie widziałem tego- JOB , chyba zassam ;p

 

Tęsknie po 1 za normalnością cały czas , po 2 za bliskością której mi bardzo brak ( kochana osoba ) .

 

Jaki serial oglądałaś/eś ? ( ulubiony: Ranczo , + oglądałem też prawie każdy odcinek Majki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno-niestety- u mnie - określić dokładnie kiedy idę spać :( Coś pomiędzy 0:00 a 2:xx chyba najczęściej . Staram się bliżej północy , z różnym skutkiem.

 

Czy masz siłę pracować 8 godzin ? ( Ja - chyba nie :( ) Chyba znacznie szybciej wysiadam psychicznie , niż fizycznie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pale , raczej piję ( choć jak się uprę potrafię nie pic długo , lecz jak pracuję fizycznie z 1-2 pifka poprostu dodają mi kopa ) - wręcz nienormalne ( ale to chyba przez jakby lekkie uspokojenie myśli )

 

Bardzo często masz zmiany nastroju ?

( U mnie obecnie trochę rzadziej , lecz benzo mnie chyba trochę otępiły - lecz staram się zaakceptować to - inaczej bym chyba już się zaje... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wdzięczny jestem za wiele rzeczy , jednak -z obecnego punku widzenia - sądzę , że powinienen być bardziej "ostro" -chyba traktowany ( chociaż sam już nie wiem , może się mylę ).

 

Czy lubisz nowe gadżety ?

( Tak , lecz kiedyś byłem bardziej zadowolony z dużo drobniejszych rzeczy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×