Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

bez cenzury, ale od kiedy homofob to wyzwisko, nazywajmy rzeczy po imieniu....jesteście homofobami i tyle.

Nie zrozumiem was tak jak nie zrozumiem nigdy rasistów, nacjonalistów, nazistów i tym podobnych grup społecznych.......

 

Cieszę się, że obracam się w towarzystwie gdzie nikt nie ma takich poglądów, ciesze się że byłam wychowana tak aby mieć otwarty umysł i być tolerancyjną........ bo byłoby mi wstyd być spokrewnioną z osobami o takich poglądach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Amsterdam. Będzie jazda. Jesteś troche starsza ale co tam. Obaj mamy to co mamy, dogadamy się. Wkońcu szmatki z nas :P yeah

 

[Dodane po edycji:]

 

bez cenzury, tak z toba za to da sie podyskutować. Chyba o tym po ile ziemniaki stoją na rynku maślanym .

 

da sie podyskutować, ale jak ktoś mnie banuje za nic to mnie h..j strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, no to innemu kolesiowi. Rzygać mi sie chce na samymą myśl. A ty mi chcesz leki wypominac? Co to ma do tematu? A nie. Ty możesz. Ty możesz wszystko. Wkoncu border jestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to życze Ci powodzenia- Myśle że wtedy inaczej byś śpiewała

 

A Ciebie geje wychowywali, ze tak duzo o tym wiesz?

 

Lepsi kochajacy rodzice geje, niz heteroseksualni majacy dzieci w dupie alkoholicy, czy inne patologie. Dziecko ma jedna najwazniejsza potrzebe - otrzymac bezwarunkowa milosc, niezaleznie od tego, kto ta milosc daje. Czy rudy, czy gruby, bez nogi, czy mezczyzna, czy kobieta. Niewazne - dziecko chce byc kochane i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ''przywileje'' przez co rozumiem prawa do formalnych związków, adopcji itd... do chociażby publicznego okazywania swoich uczuć.

 

A dlaczego nie mają mieć prawa do formalnych związków? Dziedziczenie, problemy z opieką medyczną to należy się tak samo im jak i hetero. Dlaczego płacąc takie same podatki mają mieć mniejsze prawa od pozostałych??

Z resztą to nie problem wystarczy wyjechać za zachodnią a najlepiej południową granicę i pozamiatane. A tu niech siedzą dewoty i zdychają w tym ciemnogrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, ależ mi CIebie żal. Pewnie za to toba nie interesuje sie nikt . ;p

 

no widzisz to jest typowo gejowskie uszczypliwe kąsanie przez bibułke. Potraficie jedynie obrażać i docinać innym jak brakuje wam argumentów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, ale od kiedy homofob to wyzwisko, nazywajmy rzeczy po imieniu....jesteście homofobami i tyle.

linka, nie czuję sie homofobem gdyż ja nie boje sie homośów. Fobia to lęk przed czymś, a ja sie ich nie lękam tylko mówie że homoseksualizm to zaburzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, lepiej nastawiać tyłek kuzynowi, co by mógl sobie gruchę zwalić

 

hola, hola to było wredne :nono:

 

heheh jak narazie to w porównaniu z innymi akcjami ta była najmniej wredna, mmoźna źec źe była delikutaśna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ''przywileje'' przez co rozumiem prawa do formalnych związków, adopcji itd... do chociażby publicznego okazywania swoich uczuć.

 

A dlaczego nie mają mieć prawa do formalnych związków? Dziedziczenie, problemy z opieką medyczną to należy się tak samo im jak i hetero. Dlaczego płacąc takie same podatki mają mieć mniejsze prawa od pozostałych??

Z resztą to nie problem wystarczy wyjechać za zachodnią a najlepiej południową granicę i pozamiatane. A tu niech siedzą dewoty i zdychają w tym ciemnogrodzie.

 

Sorry, ale dlaczego 2 pederastów ma mieć takie same prawa cywilne co ja?

 

milano - niedowartościowany ? ty to śmiesz mówić. Żal dupe ściska jak się czyta twoje nędzne wypociny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×