Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niektórzy z was pier... głupoty. Przykro mi to mówić, ale jest tu wiele osób których inteligencja nie jest nawet na poziomie średniej krajowej. Jak wy możecie uważać że homoseksualizm jest chorobą ? Haha bo co ? Dlatego, że nawiedzony księżulek powiedział tak na ambonie ? Weźcie się zastanówcie co mowicie i nie wtracajcie sie do tego czy będe pakował fiuta do męskiej czy do damskiej dupy ( w zasadzie podoba mi sie i to i to ). Nara

 

ja uważam ze homoseksualizm nie jest normalny nie dla tego ze jakis księżulek tak powiedział, tylko dla tego że gdyby był normalny to nie bylo by dwuch płci tylko jedna. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, tak kurwa i lepiej aby afrykańskie dzieci zdychały z głodu, brudu i chorób aniżeli wychowywali się w rodzinie mężczyzna+ mężczyzna czy kobieta + kobieta ? Przecież to jest żałosne co piszesz. Religa i mentalność ludzka przysloniła wam łby. Mam nadzieje że nie dostane ostrzeżenia ale naprawde rzygać mi sie chce na takie teksty. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek ok, tzn że lepiej żeby byla masa sierot w domach dziecka, albo w patologicznych rodzinach, gdzie "wzorowi" matka z ojcem caly dzien obalają flaszunie i piorą dziecia jak nasze babki pranie na tarze ?

Po co ma mieć 2 tatusiów, jak może mieć Ciocie w bidulu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, tak /cenzura/ i lepiej aby afrykańskie dzieci zdychały z głodu, brudu i chorób aniżeli wychowywali się w rodzinie mężczyzna+ mężczyzna czy kobieta + kobieta ? Przecież to jest żałosne co piszesz. Religa i mentalność ludzka przysloniła wam łby. Mam nadzieje że nie dostane ostrzeżenia ale naprawde rzygać mi sie chce na takie teksty. :(

 

ja bym wolał zdechnąć z głodu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa specjalne terapie i sie z tego wychodzi.

 

dokładnie w Holandii jest największe centrum psychologiczne któe leczy homoseksualizm pod przewodnictwem dr Gherarda van der Aardwega.

Już kiedys o tym pisałem, ale jak grochem o ściane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, to że i jedne i drugie mogłyby zostać uratowane/umierać w miłości/nie mieszkać w bidulach tylko mieć kochające rodziny.

specjal, a co ma piernik do wiatraka??

 

[Dodane po edycji:]

 

bez cenzury, tak uważa kto? Podaj mi proszę wiarygodne źródło naukowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, a no to, że wlaśnie twierdzisz, że lepiej aby dzieci poumierały z głodu, chorób albo zwariowały z samotnosci w bidulu niż były wychowywane przez pare homoseksualna ? A co ty myślisz, że oni sie pierdo... dzień i noc na oczach dzieci ... ? Poza tym psychologowie twierdzą, że to że dziecko jest wychowywane w takiej rodzinie wcale nie oznacza ze bedzie homo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, to że i jedne i drugie mogłyby zostać uratowane/umierać w miłości/nie mieszkać w bidulach
.

No jak by taki mały murzynek trafił w ręce niewyżytych Gejów to umarł by z nadmiaru miłości 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×