Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Jezus, ale średniowiecze.... na pal z nimi i podpalić!

 

Byście sie wzięli za morderców, gwałcicieli, złodzieii i innych "naprawdę" groźnych, a nie za normalnych ludzi homoseksualnych.

Średniowieczne heteryki....a fuuuj

 

[Dodane po edycji:]

 

a bez cenzury faktycznie skorzystałby ze słownika, bo jak czytam "trałmą" i "inteligentnom" to aż mnie na hefta zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne poglądy poglądami ....szanuję.

ale nie potrafie zrozumieć, że człowiek nie akceptuje drugiego człowieka, choć jest taki sam , stosunek dwóch mężczyzn jest obrzydliwy ? Stosunek dwóch kobiet jest obrzydliwy? A dla nich Twój stosunek z partnerem może być obrzydliwy.

Estetyka? Rozumiem papranie sie w gównie... ale okazywanie miłości przez 2 kochajace sie osoby ?? Więc heteroseksualni też są nieestetyczni :D

 

A mogę i być ze średniowiecznym myśleniem , jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do ''inności'' , dopóki nie wciska mi się jej na siłę. Wszystko jest ok, dopóki nie muszę oglądać par homoseksualnych obściskujących się na ulicy. Homo nie jest czymś normalnym i naturalne, że pary hetero mają pewne ''przywileje'' ,które de fakto nie należą się homoseksualistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, pisze swoja opinię na temat homoseksuyalizmu i uważam to za chorobę. Napisałem do ciebie na PW bo nie chce robić oftopu ale niestety z tobą sie nie da. Nie uważam homoseksualistów za zło ale uważam homoseksualizm za zaburzenie, wiec kurwa jebnij się w łeb ciulu i nie wypisuj że byłem molestowany.

 

 

Napisze jeszcze raz:

NIE MAM NIC DO HOMOSEKSUALISTÓW NIECH SE ŻYJĄ, ALE UWAŻAM ŻE SKŁONNOŚCI HOMOSEKSUALNE SĄ ZABURZENIEM!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka tolerancja dziala takze w druga strone,wiec nie udawajcie swietoszkow.Moim zdaniem powinno sie ich leczyc i to pilnie w Holandii wiele osob zostalo wyleczonych(niestety to straszna choroba).Przeczytajcie sobie Pismo św co pisze św Paweł te osoby musza sie nawrocic.W swiecie islamskim byloby nie do pomyslenia,przypominam ze w 2022 roku beda MS w Katarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]

byle nie krzywdził innych i nie wmawiał mi że tojest normalne,

 

Przepraszam gdybym wiedział wcześniej nie pisał bym w taki sposób .

Ile wtedy miałeś lat ? To był wujek czy ktoś obcy ?

Pytam serio ,dopiero teraz dales sygnał ..szkoda trzeba było opisać traumę wcześniej .

 

Korba, To on zaczoł wiec zejdź ze mnie. Nie pozwole sie obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam homoseksualistów za zło ale uważam homoseksualizm za zaburzenie, wiec /cenzura/ jebnij się w łeb ciulu i nie wypisuj że byłem molestowany.

 

no bosko............ chyba powinieneś się drugi raz pożegnać... ;)

Po takim tekście to zastanowię się czy zdejmować ci 2 ostrzeżenie...co więcej dostaniesz bana za multikonto zaraz..... :roll:

Hamuj się, bo na razie to Ty obrażasz wyzywając innych....ktoś się ciebie pyta czy nie byłeś molestowany - to dla ciebie obraza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, ja tam na Ciebie nie wchodzę, ale wyzywanie od ciuli....

 

Litr maślanki wyzywał mnie od molestowanych dzieci, szkoda ze tego nie chcesz zaoważyc i go za to ukarać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle nie krzywdził innych i nie wmawiał mi że tojest normalne,

 

Przepraszam gdybym wiedział wcześniej nie pisał bym w taki sposób .

Ile wtedy miałeś lat ? To był wujek czy ktoś obcy ?

Pytam serio ,dopiero teraz dales sygnał ..szkoda trzeba było opisać traumę wcześniej .

:shock: To cię tak obraziło? Ja w tym nie widzę nic ubliżającego...wybacz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy z was pier... głupoty. Przykro mi to mówić, ale jest tu wiele osób których inteligencja nie jest nawet na poziomie średniej krajowej. Jak wy możecie uważać że homoseksualizm jest chorobą ? Haha bo co ? Dlatego, że nawiedzony księżulek powiedział tak na ambonie ? Weźcie się zastanówcie co mowicie i nie wtracajcie sie do tego czy będe pakował fiuta do męskiej czy do damskiej dupy ( w zasadzie podoba mi sie i to i to ). Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że homo nie jest czymś normalnym i rzygać się chce na widok aktywistów dążących do tego, by model współczesnej rodziny wyglądał na zasadzie, dwóch pedałów+ pies ;) . Napisałem ''przywileje'' przez co rozumiem prawa do formalnych związków, adopcji itd... do chociażby publicznego okazywania swoich uczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×